| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunabig grin
Imi place de un baiat si pana aum m`am chinuit sa-i arat cine este iubita lui
adica era cu o fata si ea isi batea joc de el
intr-un final si-a dat seama ca e adevarat happy si
de 3 zile love struck ma suna imi da mesaje...stie ca il plac si de atunci se poarta altfel:X
chiar vrea sa iesim impreuna
nu trece ora sa nu ma sunestraight face
il intereseaza absolut tot ce fac si cand se duce undeva imi da mesaj sau ma suna si imi zice "vezi ca m`am dus [depinde unde se duce]
deci cred ca ma place
ce ziceti sa-l intreb eu daca vrea sa fie cu mine?thinking
app pastele si`l face la mine acasa deoarece parintii sunt prieteni buni de familie happy si o sa vina in vacanta aici si o sa stealove struck deci sa il itrb eu? sau credeti ca ma va intreba el?

Răspuns Câştigător
| andreeaaa_7883 a răspuns:

Buna :*! din cate vad tipu chiar te place love struck.Eu zic sa il lasi sa faca el primul pas :* pentru ca e baiat, dar daca el nu face asta pentru ca e mai timid eu zic sa incerci tu dar nu sa te duci si sa-i spui " vrei sa fi cu mine? " nu nu.nu o face asa direct.dai de inteles ca asta vrei, si el v'a reactiona love struck adica eu asa as face :* sper ca ti'am fost de folos :* fundita? :* t pup :X

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De placut, el te place.Fii fata desteapta si lasa-l pe el sa te intrebe daca vrei sa fiti impreuna.Creeaza momentul propice,intreaba-l ce va face, daca ii place vreo fata, cu cine ar vrea sa fie si chestii din astea.Dar NU il intreba tu.Asteapta.Bine?

| forever4you a răspuns:

De pasti gaseste un moment de intimitate...si apropiati-va, sau bate apropouri despre faptul ca vrei sa fiti impreunawinking

Succes kiss

| nana0000 a răspuns:

'trebuie sa te intrebe el ca altfel pare ciudat

| laviii a răspuns:

Nu`l intreba arata-i`o prin comportamentbatting eyelashes (saruta`lsmug) nu cred ca o sa ma spuna nuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca t-ia multumit, bineinteles ca i-ai despartit.nui asa? tu nu esti ca aia.tu no sa-l inseli decat cu cel mai bun preten al lui.atat.bineinteles ca si ala la randul lui ii va spune lui ce fel esti ca sa poata fi el cu tine.dar si tu ai o pretena foarte buna...si uiteasa ne trecem viata.