| xVladut a întrebat:

Hmm nici nu stiu cum sa incep laughing,pai acum cateva luni am cunoscut o fata destul de draguta, in momentul acela tipa ma placea adica mi-au zis si niste prieteni de ai ei si am observat dupa comportamentul ei dar pentru ca eu ca sunt am zis ca cel mai probabil fac niste glume prietenii ei... Asa dupa o vreme cred ca a uitat de mine i don't know daar din nou in urma cu hmm 1 luna mi-a dat mesaj sa ma intreb ceva legat de scoala ( eu am considerat asta ca un motiv sa se bage in seama cu mine )*in momentul asta imi placea si mie de ea* si am tot vorbit asa pana in prezent si nu imi pot da seama daca ma mai place sau nu adica nu prea imi mai da mesaje ea rareori, evita discutia despre "iubire", spune ca ea nu e genul de tipa " sa o placa cineva" ca o sa moara singura laughing.Mhh si stiu sigur ca in perioada cand mi-a dat mie mesaj ii placea de un baiat...
Oare mai sunt sanse si pentru mine, sincer regret ca nu am avut atunci curajul sa ii spun ca o plac si eu (ma gandeam ca doar "glumeste"), oare mai simte ceva pentru mine. Ce ziceti? happy

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Fa-i niste complimente, ca are ochi frumosi, ca ii sta bine parul, ca e frumos imbracata, ca e frumoasa. Fetelor le plac astfel de aprecieri. Totusi nu exagera sa-i spui prea multe, par apoi ca e vrajeala. Daca ii face placere sa le auda, ai sanse. Vezi si tu reactia.

1 răspuns:
| Elide a răspuns:

Nu ai curaj? Bea doua pahare de whisky și du.te frate la ea și spune-i a vrei sa fi cu ea și gata și dacă nu vrea nu se termina lumea, are balta peste, a zis că n.o place nimeni c.o să moară singura laughing laughing făcea ispre asta că sa-i zici că.o placi și să fi cu ea..mda n.am ce zice greu cu adolescenții în ziua de azi laughing laughing