| Gg7181819463 a întrebat:

Salut TPU, ma masturbam destul de des, in fiecare zi, chiar si de doua ori pe zi. Am o intrebare. Nu prea ma mai excitam la orice si cand eram cu o fata in pat imi murea cand trebuia sa o bag, insa cand imi facea oral statea in stare de erectie. Problema este din cauza masturbarii sau pe fond psihic, fiindca inainte sa fac sex cu o fata ma gandeam inainte ca daca nu mi se scoala etc etc. Daca ma masturbez o data pe saptamana imi voi reveni?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca iti va revenii.
Masturbarea trebuei facuta cu masura, odata la 2-3 zile si vei putea sa-ti cresti performantele in pat cu o femeie.

| mihai69 a răspuns:

E psihoc. Nu se rezolvă dacă nu te mai masturbezi, ci doar dacă nu te mai gândești.

| dullcat a răspuns:

Buna.Tind sa cred ca ai revenit cu alt cont si aceeasi intrebare.Tot ce simti legat de sex este pe fond psihic, indiferent ce crezi.Cand te uiti la filme xxx tot de la creier porneste: corpul transmite semnale creierului, care le interpreteaza si te face sa te simti bine sau nu.

| Emilian65 a răspuns:

Problema pe care o ai, este posibil sa fie și din cauza masturbarii în exces. Ar fi o soluție buna dacă te-ai masturba mai rar.

| anonim3248 a răspuns:

Nu ai nimic nici din cauza masturbării nici din cauza psihicului.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim3248):

Ba e din cauza labei laughing cum *** sa faci laba de 2 ori pe zi si sa mai ai pretentia sa mai si faci sex normal. Fa tu experimentul asta si ai sa vezi pe pielea ta.

| Lightdark a răspuns:

Da fa oral mai des așa pățesc și eu

| Lightdark a răspuns:

Așa patesc și eu când mă uit la filme nu știu dc?