| allgamemuziq a întrebat:

Ma numesc cosmin si am nevoie de ajutorul vostru, am fost de curand la o fata acasa ma sunase ca ai este rauthinking ajung acolo si ce credeti ea cu inca o prietena de a iei erau rupte de bete si au facut o gluma pe seama mea, dupa aia prietena lu fata asta ma loat in brate dupa aia m-a sarutat, si am sarutato si eu, dupa aia vine prietena asta a mea si ma saruta chiar nu mai intelegeam nimic, iar una dintre ele ma baga in pat ma saruta si incepe sa ma dezbrace, iar cealalta fata mi-a dat chiloti jos si a inceput sa mi-a **** stiti ce vreau sa zic nah si tot am facut ce am facut iar a 2 zi m-am ferit de ele am trecut 5 zile si tot ma feresc nu stiu mi-e rusine sa dau ochii cu ele ma suna nu raspund vin la mine acasa o pun pe mama sa raspunda la interfon sa zica ca nu sunt acasa. va rog ziceti-mi ce sa faccryingcryingcryingcrying dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

laughing tare povestea.
Nu cred ca ar trebui sa iti fie rusine de ele, probabil sunt 2 adolescente care baute fiiind au avut si ele chef de ceva actiune.
E jenant insa ca ai profitat de el in timp ce ele nu aveau discernamant. Nu stiu daca ai sau nu prietena, nu stiu daca ele au sau nu iubiti, si nu stiu nici ce ati facut concret, dar cu siguranta nu a fost o actiune morala din partea ta.
Dar ce sa mai vorbim de moralitate intr-o tara in care moralitatea este ultimul lucru la care se gandesc cei care ne conduc, cu atat mai mult cat nu in fiecare zi dai intr-o casa cu doua fete care sunt gata sa faca orice...

15 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie rusine. Daca lor nu le este rusine tie nici atat.Nu trebuie sa te schimbi asa brusc din cauza asta,fii cum ai fost, mai liber, ar trebui sa fii fericit pentru faptul ca te mai cauta.Nu rupe relatia dintre voi, a fost ce a fost, viata merge inainte.

| Sweet111 a răspuns:

thinking pai de ce sa-ti fie rusine tie. lor trebuie sa le fie rusine ele erau bete si au vrut sa faca asta asa ca nu-ti fie frica cand te usna ridika poate vor sati spue ceva importat sasi ceara scuze etc.winking Succes! fundita? pls.

| Narfundo a răspuns:

E clar ca omu viseaza.Esti constient ca daca ce zici e real fetele acelea ar putea sa vada ce scrii tu aici? oricum nu te cred

| blaxy a răspuns:

:d auleu ce rusinos.in locul tau alt baiat se bucura :d tocmai cu 2 odata.ma da tu esti fericit :d de ce sa-ti fie rusine.nu ti-a fost bine? nu ti-a placut? nu le ignora poate ele mai doresc asa o seara.si in suflet la tine si tu iti doresti.
si las-o pe mama in pace, esti mare trebuie singur sa te clarifici big grintonguetonguetongue:*

| blaxy a răspuns:

Poate ele cauta sa se clarifice cu tine. poate sa-ti spuna sa uiti de tot ce a fost.si sa nu mai zici la nimeni

| melyyy a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ele! nu le mai evita! poate incearca sa-ti spuna ce s-a intamplatwinking

| 4ever_5725 a răspuns:

Scuza-ma tu esti baiat n-ar trebui sa te rusinezii ele ar trebui ca ele teau chemat. daca nu vrei sa mai ai deaface cu ele zile in fata daca tot mai vrei continua dar ai grija sa nu ramana insarcinate amandoua bafta

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Poate esti poponar laughing doamne fereste copile fetele te cauta sa faceti se_x si tu te feresti de ele laughing esti gay sau ce nai.ba

| allgamemuziq explică:

Hai cai buna astarolling on the floor... nu nu sunt gay, dar una dintre ele e cea mai buna prietena a mea si cealalta este cu un baiat de 5 ani de zile deci sincer nu stiu mi se pare foarte ciudatsad... adica pnm prin asta as putea sa pierd o prieteni foarte frumoasa, sper ca nu le-am lasat gravide doamne fereste x_x dracul cresc 2 copii nu-i destul ca sunt si eu copilrolling on the floor, si voi ziceti ca sunt barbat ca ar trebui sa ma mandresc cu ce am facut, sincer nu sunt genul ala de baiat acei baieti sunt niste nesimtiti care zic iauzi ma ce i-am dat aleia i-am rupt ***** daca ma intelegeti, sincer nu-i frumosthinking, mai astept si alte idei. FUNDITA

| allgamemuziq explică:

Si pe mine nu ma intereseaza ca nu ma credeti eu vam cerut doar un sfat daca nu ma credeti binewinking, oricum hai sa o lasam baltahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e si mila de tine; da tu te-ai lasat la 2 fete bete? unde ti-a fost capul? mai bine zi ca ti-a placut.Dar nu inteleg de ce le eviti, a trecut, revino la viata de dinainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu te duceai dar continua sa le eviti si ar fi bine sa vb cu parinti sa spui adevarul si poate asa iti vor da un sfat. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...si cand te-ai trezit, era dimineata, iar langa tine o marmota simpatica invelea o ciocolata in staniol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...Si cand te-ai trezit, era dimineata. Si langa tine era o marmota care invelea ciocolata in staniol. Este?

| YaKoyuKuTava a răspuns:

Mda...lauda-te