| geo_1909 a întrebat:

Eu sunt genu de baiat mai timid mai rusinos si ma inplic foarte mult in relati acum o zi a venit prietena mea la mine am loato in brate am sarutato si dupa aia ne-am dus in camera si acolo noi ne sarutam continu si la un momendat se ridica in picioare ma ridica si pe mine si imi zice sa o sarut cu mainile pe fund eu la faza asta nu am pus i-am us pe spate si a inceput sa se ia de mine ca dc nu-i pun mana pe fund chesti deaste cica ea nu se limiteasa doar la un loat in brate si la un pupat ea vrea so o fipai la chestia asta i-am zis ca mi-e rusine si sunt timid s-a dus la baie a inceput sa planga dpaia s-a dus in alta camera si s-a inchis acolo si eu m-am dus in camera sa stau pe ganduri ce sa fac ce sa fac? sa-i pun mana sau nu? nu vreau sa ne despartim ca tin la ea si o iub m-am gandit ca hai sa-i pun ca nu vream sa o pierd am facu asta si era foare happy ma saruta coninu ma lua in brate si la faza aia am facut si eu la fel zic hai ca am impacato si a dormit la mine cand era la dus a primit un mesaj de la unu cristi ca cina cf dc nu-i raspunde la tel ca o iubeste vrea sa vb cu ea si dupa zice aha esti la fraieru ala scuze de deranj. ma duc eu peste ea in baie si ii zic ca uite ai primit un mesaj de la un baiat creisti si ce am inteles eu din mesaju ala era ca sunt impreuna a iesit de la baia a inceput sa ma sarute sa ma ia in brate si sa-mi zica ca pe mine ma iubeste nu pe cristi.si la faza asta ce sa cred? si ia trimis mesaj ca se depart ca ea ramane cu fraieru ala. la faza asta ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| DeliaaaMary a răspuns:

Eu zic ca, cu celalalt baiat a avut parte de ceva actiune, adica tu o iubesti si ti-a fost rusine sa-i pui mana, dar celalalt crezi ca o iubea? Probabil isi batea joc de tine sau cine stie poate ca tu ii faceai cadouri sau ii permiteai multe si ce o fi zis ca si-a gasit "fraierul" cum se zice pe la noibatting eyelashes. Ai grija ce decizie iei, gadestete mult inainte sa nu regreti dupa aceea. Bafta!:*

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Panarama nebuna!

Te-a inselat si nu i-ai dat cu flit?!

Foarte rau...straight face

| andrada a răspuns:

Wow
un baiat care nu vrea sai puna mana pe fund la o fata. Hai ca am auzit-o si pe asta
lol

| George1510 a răspuns:

Ce sa intelegi?!
Prietena ta nu iti este fidela si atunci cand "e prinsa cu mata-n sac" incearca sa se dea bine pe langa tine. cel mai bine, iti dau un sfat prietenesc si sa nu o iei in nume de rau: renunta la ea, fiindca nu te iubeste nici pe tine si nici pe ala. Cauta-ti o alta fata care sa te iubeasca cu adevarat, care sa nu-ti ceara sa faci asemenea lucruri ciudate. mult succes big grin

| kaya a răspuns:

Te-a "cam inselat", daca continui cu ea ai grija mare ca ce a facut odata poate face de mai multe ori fara ca tu sa stii. Vorbeste cu ea si intreab-o de ce a facut asta, de ce a fost cu el si in acelasi timp si cu tine, fa ceva si afla adevarul si fi sigur de sentimentele ei pentru tine.Mult succes, deschide ochii bine si vezi in cine te increzi.Numai bine

| deeeeeeaaa a răspuns:

George. ti-am zis las-o si gata. mihaela vrea iubitha. nha

poate nu i-a placut de tine. ca esti timid si cacathuri.oh go on

las-o oh go on sa se duca la cristi al ei. isi va da ea seama mai tarziu. pe cine a pierdut love struck

puup. ai grija de tine love struck

| Aiicha a răspuns:

Sincer, ar trebui sa o parasesti, si sa cauti o fata care sa te iubesca cu adevarat, nu-ti mai pierde timpul cu astfel de oameni care profita de tine si te mint in fatawinking cauta pe cineva care sa te merite.winkingsi dai papucii imediat fetei aceleiawinking

| NewSummer2013 a răspuns:

CURVA! n-are rostul sa-ti mai pierzi timpul cu ea! exista atatea fete cuminti pe lume care asteapta sa fie bagate in seama, in cat n-are rostul sa-ti pierzi timpul cu o curva ca aia! Zau asa!happywinking

| anonim_9938 a răspuns:

Nu ai nevoie de ea
las-o sa'si bata joc de altu tu cauta'ti o fata care sa te merite si so meriti

| itsanewdawn22 a răspuns:

Iti zic eu ce sa intelegi.
Folosirea cratimei nu e interzisa pe site + prietena ta este curva.
Cam atat.
________
Aaaaaa! SAVE MEEEEE@!

| oO a răspuns:

Eu zic sa nai incredere in ea ca fata de tine zice ca ramane cu tine
dar poate cand a plecat de la tine la sunat pe ala si noithinking
sincer cam Tarfulita prietena asta ata laughingfara suparare
eu una nas avea incredere in eahappy
tonguetesteazo sau eu stiuthinking

| oO a răspuns:

Eu zic sa nai incredere in ea ca fata de tine zice ca ramane cu tine
dar poate cand a plecat de la tine la sunat pe ala si noithinking
sincer cam Tarfulita prietena asta ata laughing
fara suparare
eu una nas avea incredere in eahappy
tongue
testeazo sau eu stiuthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că dacă s-au despărţit, au fost împreună. În concluzie, te-a înşelat. Dacă aş fi fost în locul tău când ai citit mesajul, aş fi mers la baie, aş zgudui-o puţin să o trezesc la viaţă şi aş fi dat-o afară. Nu aş accepta! În locul tău i-aş da papucii.Nu merită dacă te-a înşelat chiar dacă o iubeşti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte amuzant raspunsul lui BlackAndWhitelaughingesti tare frt:XAsa si sa trecem la subiect prietena ta e cam... discuta cu ea si spune-i ca vrei sa va despartiti sa vezi ce zice:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o varianta fata daca ti-a zis sa-i pui mana pe fund inseamna ca vrea ceva mai mult(sa te culci cu ea)si poate din aceasta cauza mai statea cu unu`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare parasuta...eu ii dadeam un capac, dupa care ii vorbeam frumos, apoi o dadeam afara...

| MaduxD a răspuns:

1)Incearca si tu sa te exprimi corect. 2)Povestea ta pare cam tampitahappybig grinrolling on the floor 3)Pune-i frt mana p fund in continuare si gatarolling on the floor=D Bafta!

| DaniDaniela a răspuns:

Dc va ginditsi ca doar ea e vinovata! Da. are si ea partea cea mai mare din vina! Stii ea poate te iubeste... cu sufletul... dar ar vrea sa te iubeasca si trupeste! vrea barabatul care sa o satisfaca atit in pat cit si in viata [asta e sh motivul ca s-a inkuiat in baie.]

| Rolland_Andres_1981 a răspuns:

Destul de complicata faza... sper ca dupa atata timp ai prins si tu putina experienta...