| vitaneas a întrebat:

ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi?
sunt la facultate si in grupa am colega noua si imi place foarte mult de ea, dar nu stiu ce sa fac, cum sa ma bag in vorba cu ea pentru ca e foarte tacuta, linistita. Orice sfat, despre cum as putea sa i arat ca mi place de ea e binevenit... multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

"Buna,cum te cheama?"
O fi tare greu...

| Sethu a răspuns:

Pai, parerea mea ar fi, sa faci ceea ce simti.Baga-te in seama cu ea! Cum? Faptul ca sunteti in aceeasi grupa poate fi un avantaj.Ai putea de exemplu sa incepi o discutie cu ea, intreband-o despre un curs ceva, nu stiu laughingIntreab-o de unde e? De ce a venit aici? Sper sa te ajute, altceva nu mi-a venit in cap.Cheers!