| Gekiro a întrebat:

Ma puteti ajuta cu inca o intrebare?
Problema sta cam asa.
Deci,mie imi place de o fata, si inca nu m-am hotarat cum sa o impresionez.Problema e ca uneori,ea socializeaza cu un baiat de la mine din clasa, cu care eu nu ma inteleg bine...Credeti ca as putea sa fac ceva ca sa o impresionez? big grin.Astept raspunsuri.Funditawinking.

Inca ceva. Daca i-as scrie o pozie,etc,ceva in versuri, s-ar putea sa o impresionez? Ce ziceti big grin?

Răspuns Câştigător
| cristi97cris a răspuns:

Nu cred ca o poezie o va face sa te placa, depinde de ea intreaba o prietena de a ei (prietena ce mai buna) si vezi dacai plac poeziile.
Incearca sa faci in asa fel incat sa fii mai bun decat x (baiatul celalalt), vorbeste si tu mai mult cu ea fa-o sa se simta bine in prezenta ta, dupa aceea fa pasul cel mare si intreab-o daca vrea sa fie cu tine.
Succes!
Sper ca sfatul meu sa te ajute.

3 răspunsuri:
| ederaionela a răspuns:

Nu cred fetele nu mai sunt cum era o data adica eu sunt fata si cunosc multe fete chiar una a primit o poezie de dragoste cica cu un parfumel mic din ala la sticluta si ea a aruncat foita si a ras chiar daca il placea pe baiat lucrurile astea nu mai sunt dragute impresioneazo altfel fa-o sa te observe dar atunci cand esti calm sa zic altruist ceva de gen nu atunci cand bati ceva pe unu si zici ce ratat ca atunci pari ingamfat succeswinking fundita plizz?puppy dog eyes sau macar un vot pliz?

| Gekiro explică (pentru ederaionela):

Hmm,merci de ajutor, dar, nu iti pot da fundita, deoarece nu sunt prea convins de raspuns.Scuze sad.

| ederaionela a răspuns:

Nu-i nimic oricum vroiam doar sa te ajut baftawinking