| mihaii2 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu o problema mare de tot?happy ..imi puteti spune unde gasesc rezolvarile caietului de matematica de clasa a7a paralela 45 de Maria Zaharia? va rog frumoswinking nu vreau sa aud chestii de gen "puneti mintea la contributie etc etc." daca stiti unde gasesc spuneti-mi daca aveti ceva de comentat sa stiti ca fac pipi pe voi cu boltawinking dau funda! va rooog! szc categoria dar sunt in criza de timplaughing

1 răspuns:
| DariaAlina a răspuns:

Tocmai pentru că ai vorbit așa, nimeni nu se va obosi să te ajute. happy ( Tu ești 1 noi suntem peste 450.000, imaginează-ți cât pipi ar fi pe tine -cu sau fără boltă )