| Sweetyy44 a întrebat:

Hei, ma puteti ajuta? As vrea sa imi schimb numele de Facebook. Acum am numele meu real dar toate colegele mele de clasa au nume cu Tbx, Ly si chestii de genul asta, iar eu nu mai gasesc prescurtari dragutzzze. Va rooog sa ma ajutati!
P.S : Prenumele meu este : Ana Maria.

Răspuns Câştigător
| xXxRadu a răspuns:

Ai un nume foarte frumos! De ce vrei sal il prescurtezi si sa te cobori la rangul de fite ale colegelor tale? Cand vad un astfel de nume incepe sa mi se faca rau...Numele tau real postat pe facebook da un mic semn cum ca ai o gandire matura si nu te cobori la nivelul colegelor tale...Si intr-un filan toti sfarsim cu numele adevarat pe facebook laughing

7 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Anni
Anutza
Anita
Mary
Mariuca
Ans
Ansi
AM
Ane

| Sweetyy44 explică (pentru Flaviucu):

Da, eu as fi vrut o prescurtare gen Tbx, Ly nu Mariuca. Dar mersi oricum!

| Flaviucu a răspuns (pentru Sweetyy44):

Cum spune "FastAndFurious", fiecare avem un nume si un prenume. Tine-le pe ale tale nu te lua dupa toate "divele" de clasa a 7a. O sa-si revina si ele pe la 18 ani.

| FastAndFurious a răspuns:

Peste 2 ani toate colegele de clasa isi vor pune numele real.
Doar cand vad asa un nume imi dau seama ca e o fetita de clasa a 7-a.
Tine-l pe al tau de acum. Crede-ma ca esti mult mai matura ( si originala deocamdata).

| val18 a răspuns:

Anne, annie, anis,

| BeInnocent a răspuns:

Nu are rost sa il schimi.Eu,personal, cred ca fetele cu nume de asta nu au ce cauta pe facebook, ci pe hi5. O fata draguta, inteligenta CLAR are numele sau real. Ramai cu numele tau, e mult mai bine si dai dovada de foarta multa seriozitate.

Dar daca chiar insisti pentru niste nume, gen, iti dau niste exemple :

Ann Marya

Ily Ana ( Ily de la I love you, ca tot ai ceva cu "TBX" )

Thnx Ana

Hell Ana

Ice Ana

Evv Ana

Nu mai am ideilaughing

P.s Poti inlocui unele chestii

| estonia a răspuns:

Anyx mary, ana any A, A=ana M=mary, si unul mai ciudat dar nu cred ca il vei pune: anexa(de la ana) marymaria.com:anexamarymaria.comsau.ro