| GaBrYeLa18 a întrebat:

Vreau sa va intreb cine a avut caietul de vacanta de la paralela 45 de matematica de clasa a 7-a.Este oribil! Vreau ca sa mi-l dea cineva sau sa-mi spuneti de unde pot sa gasesc rezolvarile la toate exercitiile! Funda! Va rog ajutooor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am crying. e groaznic, dar pe langa el mai am si 350 probleme... si daca nu le facem. 4. sad

| GaBrYeLa18 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu ai facut caietul? ca ma intrebam daca poti sa mi-l dai sau daca ai gasit undeva raspunsurile pe net?

| wolvespain a răspuns:

Si eu il am. Vreau sa il fac dar nu am timp, mai lucrez din el, dar am pregatiri peste pregatiri pentru olimpiada de stiinte pentru juniori. Chiar nicaieri nu sunt raspunsuri? internetul e imens!