| Maryo1o1 a întrebat:

Ma simt singur si simt ca nimic nu mai are sens.Am o problema mare care ma framanta de mult timp dar nu vo pot spune aici pentru ca e personala si e prea lunga. Daca vreti sa ma ajutati lasati-mi un id de mess ca sa putem vorbi va voi da eu add.

Răspuns Câştigător
| Valutzzzu a răspuns:

Daca vrei add me: valutzzzu.bafta.

| Maryo1o1 explică (pentru Valutzzzu):

Da uh add la id maryo.maryo1995 daca e vbim pe mess

| Elvina a răspuns (pentru Maryo1o1):

Ti-am dat pe privat. Te rog, raspunde.

11 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Decat sa ceri mila si sa te plangi ca o muiere mai Bine incearca sa fii barbat si ridica capul sus si mergi mai departe! ok? Succes!

| Maryo1o1 explică (pentru VadTot):

Nu stii prin ce am trecut si ce am patit asa ca nu mai vorbi un necunostinta de cauza.

| VadTot a răspuns (pentru Maryo1o1):

Orice ai fii patit numai ai ce sa faci decat sa fii optimist din propria fiinta! DEci Asta i viata ce sa i faci! Cu totii trrecem la un momendat prin greutati unele mai mici altele mai mari Acum ce vrei sa punem capat vietii? viata merge mai departe!

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Mario,

Te ingrijoreaza ceva sau crezi ca esti in pericol?
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gasesti pe privat

| Maryo1o1 explică (pentru anonim_4396):

Sunt junior. Da add la id maryo.maryo1995

Răspuns utilizator avertizat
| EgoFiet a răspuns:

Skittles_45_blonda

| beebyy a răspuns:

Andra_scumpy@yahoo.com