| EffieStone a întrebat:

Me-am facut cunostinta cu un baiat din caminul in care stateam, in acea seara el m-a chemat la el in camera, ne-am uitat la film si nu doar. Relatia noastra a durat aproape doua luni. Ca e vara, eu trebuia sa plec in orasul in care locuiesc. Cu trei zile in urma am fost la el, a fost totul bine, dar brusc cind am venit din nou in localitatea mea, totul parca s-a schimbat. El nici nu scrie, nici nu suna… Am incercat sa dau de stire, dar telefonul e deconectat. Crede-ti ca ceva s-a intimplat sau vrea cumva sa finisam? Am intrebat si de prietenul lui cel mai bun, insa acel nu-mi raspunde.

Răspuns Câştigător
| KinoAndreea a răspuns:

O posibil sa vrea sa se incheie totul intre voi, adica alt raspuns nu vad. Vad aceasta despartire cum numesc eu > a te desparti indepartandu-te< de acea persoana. Si eu patesc asta si nici eu nu stiu ce sa fac, pentru ca totul pare super ok.

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

A fost doar o rătăcire de vară.

| RAY a răspuns:

Vorbeste cu el, undeva e ca nu a disparut

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca nu te-ar evita, te-ar cauta el prin alta metoda, daca s-a intamplat ceva cu telefonul.

| DatAssss a răspuns:

Din ce tara esti?