| Siksaksok a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum cativa ani, si de atunci nu am mai avut contact sexual, acum gagica mea trebuie sa vina zilele astea la mine acasa si e virgina si nu stiu cum o s-o dizvirginez, adica ma va durea si pe mine? Am emotii, o sa fie greu?

Răspuns Câştigător
| ioanaioa a răspuns:

În primul rând virginitatea se pierde când are loc contactul sexual să spun așa și în al doilea rând pe tine nu te va durea, o va durea doar pe ea.Nu uitați să folosiți prezervativul sau pilula de a doua zi să o i-a partenera. Sper că ți-am fost de folos.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Daaaa... o să fie foarte greu. Mergi neapărat și fă vreo trei - patru zile exerciții la sală, să prinzi ceva putere!
De dezvirginat, poți și clasic (prin act sexual normal), dar și prin masturbare - fie cu mâna, fie cu un dildo.
Pe tine ce să te doară?!? Sufletu'?