| DanyDav a întrebat:

Inseamna ca sunt bisexual daca:
- primul meu contact sexual cu alta persoana a fost de tip gay?
- chiar daca a fost mai mult fortat la inceput, recunosc ca m-am si complacut putin.
Dar sa descriu cum s-a intamplat,
-chiar daca acum nu ma mai simt deloc atras, chiar din contra ma simt aiurea cand un baiat face o gluma cu aluzie sexuala la mine.
Asta s-a intamplat cand aveam 16, cam cu doi ani in urma, intre mine si prietenul cel mai bun care este cu doi ani mai mare ca mine si cu care aproape ca as putea zice ca am crescut de mici. Ne jucam impreuna, mancam impreuna fiind mai mare si mai voinic de fel ma apara cand cineva incerca sa ma bata, ba ne uitam si la filme porno si impreuna am descoperit masturbarea. Obisnuiam sa ne incuiem in camera lui sa ne uitam la fime x si sa ne msturbam, pe vremea aia aveam o prietena cu un an mai mica dar nu ne incepusem viata sexuala, mai faceam uneori petting a incercat chiar si un oral timid pe care nici nu l-a terminat, sa recunosc ca si eu eram foarte nerabdator sa fac sex si nu aveam cu cine. Amicul meu nu avea iubita asa ca singura solutie era sa ne masturbam pe filme x, el adesea imi propunea sa incercam sa ne satisfacem reciproc, asa cum vedeam in filme ma ruga sa-i ating penisul sau sa-l las sa-l atinga de fesele mele, chestii pe care ma indupleca sa i le permit. Intr-o zi dupa o boacana grava pe care o facusem eu si el m-a ajutat sa ies din incurcatura, am ajuns dupa cum obisnuiam in camera lui unde am inceput sa ne autosatisfacem in fata monitorului unde rula un fim xxxx, el a inceput tot mai insistent sa ma roage sa incercam macar putin, pe fondul acelei stari de vina si faptul ca ma scosese din belea, nu prea am avut curajul sa-l refuz, a incercat sa ma penetreze, dar vazand ca durea am zis ca nu, el nu a renuntat si cum stateam asa intins pe pat cu fata in sus, a venit cu penisul deasupra mea insistand sa-l sug macar putin, el s-a intors si mi-a luat glandul putin in gura dupa care s-a intors iar zicand, uite fa si tu tot asa putin, am acceptat sa deschid gura si sa-i primesc penisul inauntru el profitand de asta mi-a imobilizat mainile cu genunchii si a inceput sa efectiv sa o frece bagand-o tot mai adanc si nu s-a oprit pana nu a finalizat.
Am fost suparat pe moment dar dupa m-a convins sa o facem de mai multe ori, asta cam in decurs de vreo 5 luni, dupa care si-a facut si el iubita si a incetat, ne-am propus sa uitam tot ca si cum nu s-ar fi intamplat. Asta pana zilele trecute cand fiind la el acasa sa copii niste filme, era cu prietena lui si ea imi cam facea avansuri, cand am incercat sa-i atrag atentia el a zis" ce ar fi sa o facem in 3" si ea era tot un zambet, abia atunci am inteles ca el i-a povestit si ei ce s-a intamplat intre noi! Nu am zis nimic, am plecat, nu stiu cum ar reactiona iubita mea daca ar afla!
Nu vreau comentarii aiurea, cei care nu au habar de sex si cei complexati sa se abtina.
Nu sunt homofob dar nici gay nu ma consider.

17 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Esti bisexul daca esti atras si de femei si de barbati. Faptul ca ai avut o relatie sexuala gay nu te face gay...e o chestiune de atractie sexuala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să uiți ce s-a întâmplat până acum.
O viață sexuală normală cu o prietenă este mult mai satisfăcătoare.

| DanyDav explică (pentru sadrian46):

Pai tocmai, ce s-a petrecut atunci cred ca a fost mai mult din dorinta de a face sex si din lipsa unei fete cu care sa facem.

| sadrian46 a răspuns (pentru DanyDav):

Da, așa se petrec lucrurile și în închisori când nu au fete, unii devin fetițe.
Dar vorba unui fost coleg de serviciu, decedat, regulează poate în rai acum, dacă are ce.
- Atâta păsărică ieste pă aicia de numa, nu trebuie să vă curvăsăriți voi între voi bărbații, că așa scrie și în Biblie, să nu prea curvești.

| mihai69 a răspuns:

Și ce e rău în a fi bisexual?!?

| DanyDav explică (pentru mihai69):

Din punct de vedere sexual cred ca e un avanta, placeri in plus, dar din punt de vedere moral, daca stau analizez mentalitatea de la noi, cam apar discutii contradictorii.

| mihai69 a răspuns (pentru DanyDav):

Discuții apar dacă te afișezi cu orientarea sexaulă în public. Ce faci tu acasă, de bună-voie, te privește exclusiv pe tine și pe cel/cea cu care te simți bine.
Și chiar e un avantaj, mai ales dacă ai „echipa" cu care să poți beneficia pe deplin de „ofertă". Și se pare că o ai...winking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

How homosexual of you.

| Crackman a răspuns:

Nu esti
Am avut aceeasi chestie oarecum si acum sunt ok

| ShamelessQboy a răspuns:

Nu înțeleg de ce faci ata caz de eticheta!
Tie iti pasa ce zic altii sau ce iti place tie?
Sexul in 3 poate fi foarte plăcut, iți zic asta din experiența, adica nu cred ca ar trebui sa fii asa reticent la propunerea de prietenilor tai ci sa incerci si abia dupa daca nu iti place o lasi baltă.
Sigura problema pe care o vad aici asa cum si tu ai menționat, este faputul de a nu cumva da o dezamăgesti pe iubita ta si sa destramati relatia.
Daca tii la ea si crezi ca ea ar fi contra, eu zic da stai deoparte si sa vorbesti cu prietenii tai sa se potolească.
Mai intai incearca sa discuti cu iubita ta sa ceri parerea si cel mai bine sa o faceti toți 4 daca e cazul.
Baftă.

| DanyDav explică (pentru ShamelessQboy):

Nu neaparat fac caz de eticheta, cred ca sunt destul de deschis la incercari noi ..cu toate ca am si eu complexele mele.
Acum vad ca lucrurile s-au cam complcat au luat o intorsatura neasteptata, si anume am impresia ca toti 3 pun ceva la cale, amicul meu cu iubita lui si cu iubita mea, si de ce spun asta. Chiar as vrea o opinie ca nu stiu ce sa cred. Uite de cand am scris aici itrebarea asta s-au intampalt niste chestii care imi dau de gandit si anume;
Eu locuiesc intr-un apattament si iubita mea mai mult pe la mine, uneori mai sta si cu ai ei, chiar ieri cand am ajuns acasa, iubita mea eara la mine cu iubita amicului meu, ca sunt prietene, nu m-au auzit cand am intrat, am surprins ca vorbeau ceva si radeau, cand m-au vazut imediat au tacut si au incercat a schimbe subiectul, se vedea ca era ceva ce nu vroiau sa stiu. M am uitat si eu banuitor la ele, si ele au inceput sa ma linguseasca, dar asa intr-n fel care le-a cam dat de gol, "iubita mea- vai iubi si a inceput sa ma mangaie pe fund, cealalata a inceput sa ma mangaie pe coapse, oua! Eu le-am intrebat ce au de au devenit asa romantice, nimic nimic au zis si au inceput sa rada. M-iubita amicului a plecat, dupa ceva vreme cum ne cam plictiseam, ne uitam pe net amandoi pe telefoane, iubita imi trimite un link cu un subiect ceva de genul " cam ce isi doreste o fata care face sex in 3 cu 2 baieti" si scria acolo cum ca fetele ar vrea sa vada ca si baietii reactioneaza intre ei si nu ar trebui sa se sfiasca sa si-o ia in gura! Am intrebat-o ce i-a venit sa imi trimita asta si nu a facut decat sa zambeasca cu inteles ca si cum. stie ea ce stie. De aici mi-a incoltit in cap ca Mada iubita amicului meu i-a soptit ceva, adica eu de ea stiam ca i cam place cu fete, am vazut cum se saruta cu limba cu unele fete chiar cu Mada cand a plecat acum, dar nu stiu ce ar gandi despre baieti cu baieti. Si felul cum a continuat iar mi-a dat de gandit, a zis ca se plictiseste ca ar face ceva dar nu stie ce, hai sa ne **** zice, eu am marait ceva ca eram cam obosit, ea inceput sa caute filme porno pe yutub pe tv. schimba de la unu la altul se mangaia pe sani, cand vad ca s-a oprit la un film gen bisexual cuckold, cu o tipa si doi baieti, o tipa care era cam sefa cu ei,, dar pe unu mai ales il punea cu forta sa suga sa-i linga! A inceput si ea sa se frece la pasa, m-a excitat si pe mine,, a venit si mi-a supt-o putin dupa care m-a rugat sa incercam i-o trag in fund, am ramas putin masca, pana acum refuza cu vehementa cand propuneam eu. In fine, am penetrat-o eu usor asa putin putin vreo 4 5 minut dar o cam durea, s-a retras din penis si a venit in stilul ei agresiv si m-a impins pe pat si s-a suit la un 69 dar eu nuprea ajungeam la pasarica ei ca se tot intindea spre oua si a inceput sa imi mangaie anusul si mi-a bagat un deget incercand sa ma maseze usor, Asta m-a facut sa finalizez mai repede pe fata ei si in gura, dupa care a venit asa si a inceput sa ma sarute, mozoleasca, insistent, in timp ce se masturba, se pare ca o excita chestia asta ca a si inceput sa tremure de orgasm!
Am ramas masca, nu ma asteptam, sunt chestii pe care le facem prima data impreuna!
Am o mare banuiala ca a corupt-o Mada si ca i-a povestit ceva de a fost asa dezlantuita si indrazneata.
Cand am intrebat-o ce i-a venit asa dintr-o data, a zis ca s-a plictisit si vrea sa mai facem si chestii noi...
Deci nu stiu exact ce sa cred si incotro ma indrept!?

| NoName56 a răspuns (pentru DanyDav):

Pe scurt prietenul tau te a santajat si a profitat de tine in trecut si acum incearca din nou sa faca acelasi lucru.In locul tau a-si scapa urgent de toti 3.

| DanyDav explică (pentru NoName56):

Cum adica, si de iubita mea? Cu toate ca ma mai enerveaza, o iubesc mult!
Cat dinspre amicul meu si iubita lui, nici acolo nu-i simplu, mi-au fost aproape si m-au ajutat in multe momente dificile din viata.
Treaba e ca ei considera ca si aacum imi fac un bine si ca eu inca nu sunt suficient de matur sa inteleg asta, totusi cred ca trebuie sa fie decizia mea daca accept sau nu, nu sa faca ei presiuni de genul.

| NoName56 a răspuns (pentru DanyDav):

Ei bine ai putea sa vorbesti cu ei despre asta pentru ca nu e normal ceea ce fac.Incearca sa te forteze in ceva ce tu nu cred ca iti doresti(sex in 3). Daca nu accepta ideea ca tu esti destul de matur sa decizi singur ce e mai bine pentru tine mai bine e momentul sa ti gasesti alta iubita si prieteni.Eu pot sa ti ofer sfaturi dar pana la final e decizia ta.

| TheCrusader a răspuns:

Nu sunt expert in chestii de genul asta si nu sunt nici gay, dar, daca nu te consideri gay, nu esti.(punct). Exista 'specimene' pe aici unde sunt eu care sunt extrem de ciudate.In genere, esti ceea ce vrei tu sa fi.
A si sunt si niste chestii numite zone erogene la barbati.
Cea ce s-a intamplat nu te face gay.(ai fost pe moment, dar asta nu inseamna ca esti atras de barbati).

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru TheCrusader):

Viata nu functioneaza asa. Du-te si spune-i judecatorului ca te consideri nevinovat, chiar daca ai omorat 5 oameni. Ii va pasa de parerea ta?

| TheCrusader a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Intr-adevar, a fi gay e crima. Ce analogie mai e si asta?