| Alex2526 a întrebat:

mi-au aparut niste pete rosii pe penis si la baza lui. Sunt destul de mari si am incetat sa ma masturbez timp de 3 saptamani.De o saptamana am inceput iar sa ma masturbez si mai mult de 1 minut nu ma tine, imi dau imediat drumul, din ce cauza e?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din septembrie vad mai multe postari de-ale tale, in care spui de aceleasi pete pe penis.
Sunt deja 4 luni si continui sa intrebi aici, de parca noi am stii boala, virusul ori microbul cu care esti contaminat. De ce nu mergi la medic sa investighezi?

| mihai69 a răspuns:

Din cauză că ești prea excitat.

| Goete a răspuns:

Ai facut prea mult timp pauza si acum nu mai poti

| HadesSs a răspuns:

Da-i doua trei legate si iti revii laughing

| DeiuAlVieti a răspuns:

Esti prea excitat si incearca sa te masturbezi de exemplu din o luna sau doua sau 3 sau deloc si ar trebui sau sa te duci la doctor