| PustoaickaAna a întrebat:

am si eu o problema. imi plac cativa baieti. ei sunt in total 5 :d si sunt f frumosi :X. nu stiu pe care sa-l aleg.ma puteti ajuta?
a... si as vrea sa-i si spun asta. dar nu stiu cum. :X:X

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si,din ce motiv trebuie sa alegi neaparat? Asa cum imi pari,daca il alegi pe unul, o sa plangi dupa ceilalti.Te sfatuiesc sa lasi timpul sa mai treaca, mult timp.Pana vei ajunge la maturitatea sa intelegi singura care iti place intr-adevar!

| Paula007 a răspuns:

Ala-bala-porto-cala.

ah, mai am nevoie de 1 laughing))

alege-l pe "ala " laughing)

| vlaaddd a răspuns:

Esti varza!

| Allex7 a răspuns:

Vezi care dintre ei are sufletul curat si acela e perechea ta

| Yng a răspuns:

La un baiat nu conteaza doar frumusetea exterioara. alege unu cu care te intelegi cel mai bine si renuntza la restul. si nu trebuie sa deschizi tu subiectu sau sa sari pe el pentru ca va crede ca esti disperata si va renuntza la contactul cu tine se va distanta. fa putin pe inabordabila. lasa`l pe el sa se apropie primul mai mult de tine. pentru ca daca el nu te va place nu are rost sa stai dupa el pentru ca nu faci altceva decat sa suferi dupa aia. bafta!

| xXCrystyanXx a răspuns:

Poate am ratat eu ceva din intrebare, dar de unde vrei sa alegem noi? Nu ne-ai dat detalii despre ei, nimic.

| Andreutsa25 a răspuns:

Pai cam trebuie sa te decizi la unul laughing nu ii poti avea pe toti draguta.Dar ce varsta ai? banuiesc ca in jur de 12-15, varsta perfecta pentru iubiri multiple...eu spun ca o sa se rezolve totul, o sa iti dai seama singura cine iti place mai mult si care dintre ei te place happy

| Patry a răspuns:

Alegel pe care iti place cel cel cel cel mai mult tie. Apropo trebuie pe care il alegi tu si sa te iubeasca

| plasticstyle a răspuns:

Tu ii placi, dar ei te plac pe tine?laughing

| vaa a răspuns:

Stii. eu zic sa alegi unul.Ca daca fugi dupa mai multi, ii pierzi pe toti happy.
Vezi, compara.si alege happy

| Carnage a răspuns:

WOw cam multi nu crezi Miemi place o fata happy nu ca sunt frumosi dar cand rad cu ea chiar ma bucur restul zambetului meu e fals xD

| PustoaickaAna explică:

Pai... 3 sin ei ma plac, la ceilalti 2 nu stiu daca ma plac sau nu

| PustoaickaAna explică:

Pai... 3 sin ei ma plac, asta stiu sigur, la ceilalti 2 nu stiu daca ma plac sau nu

| PustoaickaAna explică:

Pai,3 sin ei ma plac, asta stiu sigur, la ceilalti 2 nu stiu daca ma plac sau nu

| LickyTongue a răspuns:

Ori ramai cu unu, dar ai grija pe cine alegi, ori gangbang, bukkake si alte chestii de genutonguelaughing

| YoYoHina a răspuns:

Du-te langa fiecare. Stai langa fiecare unul cate unul iai pe rand si nu te uita cine e.La cine iti va bate inima mai tare si langa cine te vei simti mai linistita pe ala alege-l big grin Nul aborda direct apropiete de el treptat si apoi marturisestetu dragostea intr-un mod dulcebig grinIti doresc mult succes:*>big grin

| Sesci a răspuns:

Oauu ce intrebare interesanta. :O rolling eyes. Stai mpic ei te plac pe tine sau care-i treabaa. Nici macar nu neai zis despre ei.noi nu stim cum arata sau cum se comportaalaughing

| Angiutssa a răspuns:

Sunt curioasa care te alege pe tine.

| JustLuciana a răspuns:

Pai mai intai incearca sa ii cunosti.Nu te gandi ca daca e frumos e si asa cum vrei tu. Vezi cat de departe se gandesc ...si sa te gandesti si la varsta lor. Pt ca de la o varsta baietii vor si altfel de relatie. Mai intai cunoaste'i si apoi ai sa alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu-ti putem spune p care sa-l alegi pentru nu-i cunoastem.Tot c-ti pot spune eu, este sa-ti asculti inima.Si daca vrei sa afle si el ca il placi,cel mai bine ar fi sa t duci la el,sa-l inviti undeva si sa-i dai d inteles, prin gesturile tale, ca il placi
Succes!