| Petrea_Gabriel_Danyel_1998 a întrebat:

mie imi plac 2 fete si nu stiu daca uneia ii place de mine ce ar trebui sa fac? cu o fata ma cert mereu stiti chestia aia cine se bate se iubeste dar nu stiu ce sa fac nu sunt sigur daca sa ii zic ca o plac sau sa astept sa imi zica ea si cealalta aproape ca nici nu ma baga in seama astept pareri FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Eu cred ca nici una nu te iubeste cum crezi tu, astea ce zici cu batutul si iubirea sunt copilarii.Asteapta,va veni si iubirea adevarata.

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Treaba cu cine se bate se iubeste nu stiu ce sa zic; daca tie iti place asa fi cu ea. Daca nu fi cu cine iti place mai mult, cu cine te simti mai bine, cu cine razi mai mult.Alege-o pe una.

| neutrino a răspuns:

Ai perfecta dreptate: esti barbat si trebuie sa stai cu burta-n sus, asteptand fetele sa se bata pe tine!

| irinel98 a răspuns:

Daca o placi zii si daca si ea te place pote sa fie o relatie intre voi doi sper ca ti-am fost de ajutor funda!