| SpidermanSCOOB a întrebat:

Daca o fata iti "striga" numele mereu cand te intersectezi cu ea ( suntem in aceeasi scoala), eu cred ca ma place, dar nu stie cum sa imi zica si face asta sa o remarc. A venit si la mine sa vorbim dar am ratat un sarut aiurea :/. Am si bonusuri, mi-a cerut sa o iau in brate laughing ne-am imbratisat de multe ori ( prima imbratisare ea a cerut sa o imbratisez), si multe chestii... Dar eu sunt putin indiferent cu ea ( o plac foarte mult ), dar sunt putin timid si nu prea stiu ce sa-i zic cand ma baga in seama ( evident, si eu o bag ). Timiditatea nu este o problema, o pot infrunta oricand, doar ca vreau sa aflu un subiect sau ceva de genul cu care as putea sa aflu daca ma place. App. Cand ma imbratiseaza isi "sufoaca" singura sanii laughing)
Astept pareri cu subiecte ce as putea sa o intreb cand ma vad cu ea si pareri daca m-ar place sau nu.winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking
Intreab-o eu stiu...ce îi place(ex ce flori, culori, mancaruri etc). Sfat de la o prietena de a mea care asa a inceput sa fie impreuna cu unu

| SpidermanSCOOB explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca pe net nu imi da mesaje, iar cand ii dau eu raspunde imediat dar cam in sec. Nu stiu ce sa mai cred