| WatchCataVideoBlog a întrebat:

Mie imi place de un baiat, cred ca si lui de mine. Intr-o zi m-am certat cu el si a fost asa: El: Te-am iubit * pauza lunga*, multumita? Apoi a plecat. Iar peste o ora tot el si-a cerut scuze. Credeti ca ii mai place de mine?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te mai placa.
Mai exact,daca te-a placut o data, o sa te placa si a doua oara.
Si scuze si-a cerut pentru timpul trecut la care a folosit "te iubesc"-ul.
A spus "te-am iubit" si si-a cerut scuze, asadar, e inca de actualitate.
Dar cu ceva il suparasei, ai grija sa nu repeti aceeasi greseala.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat