| anonim_4396 a întrebat:

niste alinturi pentru iubita mea? ii spuneam befes si babo laughing, vreau sa schimb nu stiu, un alint frumos dragut!
Funda

Răspuns Câştigător
| HinataNeji a răspuns:

Pisicuta, motanica, puisor, iubi, pufoshenie, pufic, ciuffy, ...sunt multe, insa alintul îl alegi în funcţie de persoană, de felul în care arată, de obiceiurile ei, de felul ei de a fi, de a se exprima.
Nu-i bagi pe toţi la grămadă. Îi găseşti un alint numai al ei.
Trebuie să fie o inspiraţie de moment şi să vină din suflet, altfel n-are nici farmec, nici rost. Va fi ceva fals, forţat şi se va vedea acest lucru.
Improvizează şi o să fie bine!
Fii mai creativă! Dă-ţi drumul imaginaţiei!
Succes! ..sunt multe.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine se potriveste iubi.

| Azµre a răspuns:

Da prietena ta ce este? cățel? pisică?
să fim serioși!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De ce nu-i zici mamaie acum?

| Indefinit a răspuns:

You can't really follow up befes si babo...