| DrTrxTr115 a întrebat:

nu stiu ce s-a intamplat in ultimul timp. ma intelegeam bine cu o fata, vorbeam, radeam dar de 1 saptamana incoace se poarta foarte ciudat, adica e foarte serioasa cu mine, ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Poate că are vreo problemă în familie sau ceva de genu thinking Ar fi bine s-o întrebi ce a păţit, sau poate încearcă să facă pe indiferenta cu tine din alt motiv...
Mi s-a întâmplat şi mie şi încă mi se întâmplă [ sunt fată] Băiatul cu care râdeam, glumeam, ne tachinam. acum se comportă foarte OK, după mă ignoră de parcă aş fi invizibilă şi nu ştiu motivul, am impresia că o "colegă" de clasă îi bagă strâmbe, dar nu sunt singură. Având în vedere că acea "copilă" nu mă suferă deloc straight face.
Revenind : Ar trebuii s-o întrebi ce are. Doar ea îţi va răspunde la această întrebare :d

3 răspunsuri:
| Ramona87 a răspuns:

Cel mai bine este sa o intebi daca s-a intamplat ceva. Nu este drept sa ramai cu intrebarile, doar ea iti poate raspunde

| neutrino a răspuns:

Fluturasii ei, asa putini cat au fost, au zburat si odata cu ei, interesul ei fata de tine.

| Oana92 a răspuns:

Intreab-o ce a patit, de ce si-a schimbat comportamentul fata de tine. Comunicarea e cheia...winking