| butt3rfly16 a întrebat:

Baiatul cu care vorbeam si ma intelegeam destul de bine acum s-a indepartat de mine si nici nu mai vbim...crying asta s-a intamplat dupa ce m-a intrebat daca am fost cu un coleg de-al lui(cu care chiar am fost) si dupa ce i-am dat confirmarea nu stiu dar s-a intamplat ceva...ca nu mai vb deloc cu minehappyNu inteleg dc?!straight faceVa rog sfaturi! Va multumesc mult de tot!happy

P. S: aces baiat cu care vorbeam eu am aflat ca e cel mai bun pr cu fostul...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, poate ca nu i-a picat bine ce i-ai zis dar nu e cazul sa se supere pe tine, asta e, a fost in trecut si daca te place atunci va vb el cu tine, stai linistita. Poate ca fostul tau prieten i-a zis ceva acestui baiat, poate ceva ce lui nu i-a convenit, cine stie? Intreaba-l ce e cu el si sa vb deschis sa vezi cum sta treaba.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Se cheamă ŢEAPĂ!
Ce mă bucur când fătucile păţesc asta!

| Corina a răspuns:

"Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul!", spune proverbul. Deci daca aveai un prieten, ce ai mai cautat sa te duci si cu altul? Si culmea, chiar cu cel mai bun prieten al lui. Alta data, cand mai vrei sa mergi pe doua fronturi, informeaza-te din timp despre acele persoane. Acum, ce sa-ti spun? Nu prea mai ai ce face pentru a-ti salva prietenia. Ia-o ca atare si invata din greseli! Iar la urmatorul prieten, incearca sa fii mai fidela, pentru a-ti putea pastra prietenia. Sa fii iubita!

| nicol20 a răspuns:

Iti dai seama ca nu i-a picat bine ca tu ai fost iubita prietenului lui cel mai bun iti dai seama dupa ce te-a sarutat prietenuso acum te saruta saruta iti dai seama ca prieteni intre ei vorbesc si intimitatile lor.Bafta

| Hombre a răspuns:

Pai ce nu intelegi? Sa tii minte asta, cand iti faci nevoile pe langa casa sa stii ca miroase. Sa terminat relatia, pai tocmai cu prietenul lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...am si eu o problema. poate ma ajutati voi cu o parere. in urma cu ceva timp am cunoscut un tip pe cre la inceput il placusem mi se parea exact genul meu dar in timp am devenit cei mai buni preteni aveam totul in comun ne povesteam orice si il vedeam pur si simplu ca pe un prieten. pana ce intr o seara m a sarutat dintr o data fara sa spuna nimic. apoi nu a mai vorbit cu mine cred ca doua saptamani.acum a incercat sa vorbeasca din nou cu mine dar inca parc ii este frica sa vorbeasca cu mine.nu stiu ce sa fac. dar de atunci ma tot gandesc la el si cred ca de fapt si eu sunt indragostita de el.

| Giirll a răspuns:

Asta mi se intampla si mie, numai ca eu n-am fost cu nici-un coleg de-al lui. pur si simplu nu stiu de ce nu mai vorbeste cu mine sad. faza e ca si eu sunt orgulioasa rau. si nu-i zic nimic, astept pana-mi zice el ceva. dar el e tot asa. deci nu stiu ce sa zic straight face. e chiar aiurea asa