| anonim_4396 a întrebat:

Sall all.eu sunt impreuna cu un baiat... e mai mare de cat mine cu 3 ani.suntem de mult impreuna...si ca in ori ce relatie ne-am despartit ne-am impacat(ma refer ca ne-am despartit de tot nici o relatie da nu mai mult de vre`o saptamana). de la un timp incoace se poarta foarte ciudat pls HELP. Dau funda pls ajutati-ma spuneti-mi ce sa fac. dati`mi nisthe sfaturi PLS

3 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Pai in primul rand cum adica se comporta ciudat? Ce face? Te evita, se face ca nu te vede sau chestii din astea? Poate vrea o vacanta gen sa nu il mai sufoci atata, sau poate, imi pare rau sa te anunt si-a gasit pe alta.
Adica daca aveti sub 18 ani nu are cum sa dureze o relatie mai mult de 5-6 ani pentru ca te plictisesti si vrei sa mai cunosti si alte fete/baieti.

| eooAlexandra a răspuns (pentru WeAreYoung):

DA da problema e ca nu il sufoc.adica il salut numa.El nici nu ma prea saluta crying

| WeAreYoung a răspuns (pentru eooAlexandra):

Pai atunci probabil si-a gasit pe altcineva