| AndreeaDeea56 a întrebat:

Daca puteti sa-mi dati un sfat.Maine este ultima zi care o petrec cu o colega la care in ultimul timp am inceput sa tin foarte mult.De maine se muta in Canada pentru. ca ea sta cu chirie si nu are bani.In ultimul timp ma intelegeam foarte bine cu ea.Si nu o sa o mai revand niciodata, mi-a zis ca nu se intoarce curand pentru. ca are nevoie de bani sa se intoarca iar. Cel mai rau imi pare rau ca acum 2 ani radeam de ea deci ea era langa mine mereu dar eu n-am stiu sa o apreciez.Anul urmator nu prea vorbeam dar anul asta ne intelegeam foarte bine, si nu numai cu mine, cu toate colegele.Deci eu aflasem ca pleaca prin decembrie, numaram zilele pana in ianuarie cand trebuia sa plece si acum mai e decat o zi.maine vreau sa iau aparatul sa facem poze sa am amintire. dar nu stiu cum sa ma pot opri din plans, ce sa fac?straight face

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!love struck
Imi pare sincer rau pentru tine.Stiu cum te simti sad Dar totusi incearca sa te calmezi!kiss
Era foarte bine daca te intelegeai cu ea mai demult... dar asa a fost sa fie.Nu poti ad timpul inapoi! Si oricum gandeste-te putin. Daca va intelegeati mai demult oricum sufereai acum ca trebuie sa plece sadEra cam acelasi lucru.sad
Dar oricum maine ia aparatul de fotografiat. Faceti multe multe pozesad Cere-i nr de telefon si id de mess ca sa puteti tine legaturalove struck Cu toate ca e departe inca mai puteti ramane prietene!love struck
Capul sus si nu mai plange!kiss

| andreea7520 a răspuns:

Nu prea ai ce face, fă tot posibilul ca mâine să fie cea mai frumoasă zi de când sunteţi prietene! Faceţi tot posibilul să vă distraţi, să radeţi, să nu plângi şi să nu te gândeşti că e ultima zi, gândeşte pozitiv! Trebuie să aveţi cea mai frumoasă zi happyŞi mie mi s-a întâmplat chestia asta şi ştiu cum e, chiar nasol! Dar uită de tot şi gândeşte-te că mâine e o zi obişnuită, arată-i că ţii la ea, apreciaz-o măcar acum, că pleacă :*

| denisa2010 a răspuns:

Buna! imi pare rau pentru tine sad. incearca sa te linistesti spune-i ca iti pare rau pentru ca ai neglijato in ultimi ani si incearca sa iii faci ultima zi cat mai palcuta. faceti multe poze, si nu pierdeti legatura. vb pe mess si prin telefon iar daca ea nu poate sa vina in vizita incearca sa mergi u la ea.cam atat am de spus.wave