| Andrei_Laurentiu_1987 a întrebat:

Nu stiu daca este categoría bine pusa dar in fine, am 12 (clasa a 6 - a) si imi place de o fata din clasa a - 5 - a. Rade la glumele mele, ma saluta, chestii trestii. Credeti ca ma place? Dau funda pentru cel mai frumos raspuns, si sa imi spune-ti despre experienta voastra.

Răspuns Câştigător
| killingtime a răspuns:

Lasati baiatul in pace. A zis doar ca ii place de o fata, nu ca s-a indragostit de ea acum.
Oricum, e posibil sa te considere si ea simpatic sau doar e la randul ei prietenoasa.

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Wth, ai 12 ani.raised eyebrows

| SkyPilot a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar la fel de posibil este sa te considere simpatic si sa vrea sa fiti amici. Invit-o pe afara si ai sa afli adevarul.

| RobertMoon a răspuns:

E posibil sa te placa, întreab-o daca îi place de un biat anume si vezi ce zice, dar eu zic ca nu e bine sa te gandeati la asta de la vârsta asta sa nu te strici.

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Nu prea exista "dragoste" la copii de varsta voastra. Daca tu crezi ca o placi, te inseli. Poate ca e ea mai draguta, dar sigur nu te-ai uitat la personalitatea ei in intregime. Dupa parerea mea, ar fi mai bine sa iti vezi de treburi.Si eu tot am vrut o prietena cand eram mic, dar acum pe la 16 ani imi dau seama ca nu iubeam pe niciuna dintre fetele care pretindeam eu ca le plac.Nu poti sa realizezi ce inseamna dragoste atunci.