| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa 1 si imi place si acum de ea(clasa a 6-a) la nebunie. Rade la toate glumele mele, la tot ce spun amuzant. Si eu nu stiu daca ea ma place. Va rog mult niste sfaturi dau fundita... Va rog. Fara caterinca. Multumesc frumos!

8 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Lol

| achilless99 a răspuns (pentru DorelSudoru):

Ce lol ma?

| DorelSudoru a răspuns (pentru achilless99):

Deci ii place din clasa 1 si acum e a 6-a...si ce "relatie" o sa aiba ei?
O sa piarda timpul fara folos, o joaca tampita mai ales ca o sai para si rau pe urma...pe mine pur si simplu ma amuza acest tip de intrebari.

| Shimax a răspuns:

Incearca sa fii in continuare glumet fetelor le place asta. vorbeste cu ea despre chestii care va plac amandurora daca esti chiar asa de timid ii poti spune ce simti pe mess...si daca nu poti nici acolo pune un prieten sa faca asta! Nu incerca sa faci glume proaste ca sa pari amuzant.sau ca sa iti faci prietenii sa rada daca tu chiar o placi arata-i lucru asta si fa tu primul pas!

| Raizen a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea, cat de frica ti-ar fi nu ai ce face daca vrei sa fi cu ea.Singurul mod este sa ii spui ce simti, prima data e cel mai greu ai sa vezi.

| achilless99 a răspuns:

Am uitat sa mentionez, eu sunt un baiat fricos, nu am curaj sa ii spun in fata ce simt.

| achilless99 a răspuns:

Sa ii spun direct ca o iubesc sau ca imi place de ea?

| foxiandra a răspuns:

Pai sar pute sa te placa incearca sa vorbesti cu ea fetelor le place ca baiatil sa faca primul pas si nu le plac baietii laudarosi daca ai simtul umorului este bine fetele adora astanoroc sper sa fiti impreuna cat de curand