| An0nimulFiR33NoSTRES a întrebat:

Daca o fata rade la glumele mele, vorbeste mereu cu mine, imi spune secrete multe, se comorta foarte frumos cu mine...asta e un semn ca ma place?
Cum as putea sa o cucerescsad?
>>>>>>FUNDA

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Buna happy.
Nu inseamna neaparat ca daca rade la glumele tale si iti spune secrete te place, dar in schimb te considera un prieten foarte bun. De cucerit, incearca sa ii zambesti frumos, sa te uiti in ochii ei iar daca nu poate sa te priveasca mult in ochi si lasa privirea in jos inseamna ca te place. Invit-o undeva si vezi cum se comportawinking, spune-i chiar tu ca o placi dar asta nu inseamna ca o obligi sa fie cu tine, spune-i ce simti pentru ea, poate si ea simte acelasi lucru. Problema se pune atunci cand va despartiti, daca o sa fie cazul, pritenia voastra de la inceput se poate strica. :-s
Bafta!

1 răspuns:
| SecretLover10 a răspuns:

Poate nu e sigur ca te iubeste dar ceva simpatie tot are pentru tine.incearca sa vb mai des cu ea si sa o inviti undeva.iai niste flori, o ciocolata si cand te simti puternci spune-i ca o placi iar apoi intreab-o daca si ea simte ceva pentru tine.Bafta!