| HabarnamJK a întrebat:

numele meu e Cristian. Ieri, m-am sarutat cu iubita mea, dar... Am simtit ceva. Nu stiu cum...se simtea si bine, dar, ma simteam si rau, ceea ce era ciudat in acel moment. Imi puteti spune ce s-a intamplat?
P. S, e primul sarut

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Fiind primul sarut cu iubita ta ai trecut prin diverse stari: placere si neplacere. Cu timpul aceste stari se vor unifica si vei avea numai stari de placere.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

N-o mai ţuca pe buzele de jos, ci pe alea de sus, şi o să vezi că totul va fi bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Din pacate, nu prea putem sa iti zicem exact ceea ce s-a intamplat, pentru ca erai tu cu ea, relatia voastra, sarutul vostru, voi stiti cel mai bine ce era, ar fi si absurd sa spunem ceva, pentru ca nu eram noi in locul tau happy

Daca te-ai simtit bine, inseamna ca totul a fost bine big grin
Daca te-ai simtit rau... cauta in tine motivul, il stii, esti sigura persoana pe lumea asta care stie motivul, de ce s-a intamplat? De ce te-ai simtit asa? La ce te-ai gandit?
Ce retinere ai avut?
Cum vezi lucrurile pe viitor?

Raspunde la aceste intrebari, si o sa te ajut happy

Pana atunci, numai bine si intelegere va doresc, la la amandoi impreuna.

| Sofer a răspuns:

La următorul sărut o sa te simți bine.

| vfsshjjgdccf4422355ddd a răspuns:

Se simțea bine deoarece efecutai o relație interumana normala cu iubita ta, și se simțea rău deoarece poate ea nu se spalase pe dinți în dimineața respectiva.