| STEFANXxX a întrebat:

O fata ma place, dar eu nu prea, eu nu stiu ce sa fac, caci ea imi place putin, dar parca nu simt ceea ce simt la fetele pe care le iubesc. Puteti sa-mi spuneti ce sa fac, sa ma intilnesc cu ea sau nu?sad:-(

Răspuns Câştigător
| gabymaria a răspuns:

Sincer chiar de o luna am trecut si eu prin asta, eu fiind fata si baiatul era chiar asa nedumerit ca tine si sincera sa fiu ce m-a durut pe mine ce-l mai mult a fost faptul ca nu m-a luat cu incetul si sa-mi zica adevaru.Fiecare minut trecut fara a primii un raspuns de la el a fost un chin groaznic...deci de-aici sper sa intelegi ce ar trebui sa faci analizeaza situatia, fii atent sa nu te insele inima iar daca tu chiar nu simti nimic incearca incet, incet sa-i zici:*e greu stiu.mult succes

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Te intalnesti cu ea pana apare ceva mai bunwinking

| Diux96 a răspuns:

Intalneste-te cu ea.nu pierzi nimic.asa iti vei da seama ce simti pentru ea happy