| anonim_4396 a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de 17 ani. Puteti va rog sa-mi spuneti ce le place baietilor ca fetele sa le faca? Urgent!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Să fie ele însele și să facă ceea ce simt.(asta e doar din perspectiva mea nu și a altor băieți neapărat)

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l lasi sa iti atinga/mangaie zonele erogene si bineinteles sa-i faci si tu la fel pentru a va excita.

| Radu284 a răspuns:

Pe bune ca intrebi asta? Daca chiar vrei sa stii, majoritatea baietilor (si barbatilor) vor cam orice tine de sex. Deci daca faci sex cu ei, in special oral, o sa fie foarte multumiti.

| Necunoscutaa a răspuns:

Adica unde sunt locurile lor mai sensibile, cum ii poti atinge, mingaia asa ca sa le placa.

| TorroX a răspuns:

Buna.
Sunt baiat.
Noua baietilor, adica in principal mie imi place atunci cand ma intalnesc cu o fata sa se aranjeze, sa imi arate ca ma place, ca eu la randul meu sa o rasplatesc. happy Ea trebuie sa ii vorbeasca frumos, sa ii arate compasiune, respect etc.
Baietilor le place enorm de mult cand fetele vin la intalnire putin mai "decoltate", pentru a "trezi " ceva in ei, acel foc, acel Woow.

| Necunoscutaa a răspuns (pentru TorroX):

Multumesc m-ai ajutat mult)))