| mihaitza87 a întrebat:

as vrea sa ma intilnesc cu un baiat de care imi place ft mult, spuneti mi cum sa procedez ma intelegam foarte bine cu el si nu stiu ce ar crede daca i-as zice ca vreau sa ma intilnesc cu el? as putea spune ca m-am indragostit de el si el tot si-a dat seama

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Pai zi-mi cati ani are el ca sa-ti spun cum ar trebui sa procedezi big grin.
Daca e micutel 13-16 o sa se comporte ca un imbecilwinking
Daca e mai marut 17-... ai putea sa il inviti pur si simplu la o cafea[suc] sau un film, o sa inteleaga el ce vrei de fapt, fara sa te puna in situatii penibile.
Succes!

| mihaitza87 explică (pentru HahahaAb):

Pai el are 18 ani!

| HahahaAb a răspuns (pentru mihaitza87):

Na...pai atunci incearca, depinde si de cum gandeste el! Succes!

| mihaitza87 explică (pentru HahahaAb):

Mersi de ajutor!

| HahahaAb a răspuns (pentru mihaitza87):

Si altadata! Sa ma ti la curentwinking :*!

| mihaitza87 explică (pentru HahahaAb):

Totusi nu sa primit cum am vrut eu, el a zis ca nu vrea sa se implice intr-o relatie la moment.

| HahahaAb a răspuns (pentru mihaitza87):

Da,dar totusi ai facut primul pas...si nu cred ca si'a batut joc... Nu?!?
O sa te caute el cand vrea ceva serioswinking :* Succes! :*