| BlackStar99 a întrebat:

Salut TPU!
Oare daca la 15 ani nu am avut parte de primul sarut e de rau?
Ma refer ca multi dintre colegii mei si-au tras-o deja dar eu nici nu m-am sarutat "ca lumea"(adica din toata inima).Am mai primit pupici pe obraz de la fete dar nu au fost "oficiale".
Am avut si o relatie dar nu a fost sa fie.
Deci astept raspunsurile voastre si fara batjocura ca e serios.
Apropo:scuzati limbajul.

Răspuns Câştigător
| pinguinuVerde a răspuns:

Nu e nimic grav, serios acum. Ai toată viața înainte. Faci ce vrei când vrei, nu te uita în stânga și în dreapta la ce fac ceilalți. Ceilalți pot greși. Fă ce te taie capu, ce simți, când simți și nu te lăsa intimidat de nimic! Baftă >:d<

21 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Si ce daca nu te-ai sarutat? Chiar nu exista o varsta ideala pentru asa ceva.
Sincer decat sa te saruti cu prima venita mai bine astepti si te saruti cu o fata care chiar sa iti placa si care sa te merite big grin Ai rabdare si nu iti bate capul cu o chestie asa insignifianta.

| imposiblegirl a răspuns:

O sa se intampla cu persoana potrivita la momentul potrivit! Chill!
Ai doar 15 ani copilas, nu-i stres. Sa te ingrijorezi daca o sa ai 40 de ani si nu o sa saruti pe nimeni pana atunci si inca o sa stai cu parintii! laughing :*

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

De ce imi zici copilas? Tu cati ani ai?

| imposiblegirl a răspuns (pentru BlackStar99):

Aproape 19! Deci esti mai mic. laughing

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

Mic,daca m-ai vedea... laughing))

| imposiblegirl a răspuns (pentru BlackStar99):

Probabil ai peste 1, 90 sau ce?laughing)
Patratele d-alea d-alea?laughing

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

Neeea,nu am patrate dar am 1, 80 laughing)

| imposiblegirl a răspuns (pentru BlackStar99):

Esti tocmai bun!laughing
Dar nu, mai bine nu! Intru la corupere de minori! laughing

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

Neeee... laughing)

| imposiblegirl a răspuns (pentru BlackStar99):

Nee ce?laughing

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

Nu ma corupi

| imposiblegirl a răspuns (pentru BlackStar99):

Mai stii... pana la urma ma corupi tu pe minelaughing

| BlackStar99 explică (pentru imposiblegirl):

Poate ^_^

| neutrino a răspuns:

Nu te mai lua dupa gura lumii si stai linistit.

| Blamely a răspuns:

Nu, nu-i nimic grav. Nu ești nici primul nici ultimul. Îți faci prea multe griji pentru ce fac alții.

| Gogu06 a răspuns:

S-ar putea sa fii gay

| Andreiu68 a răspuns:

Si eu nu am avut un sarut niciodata si nici prietena si am 16ani si 3luni.Nu tr ingrijora o sa il ai cat de curand

| RosyInferno a răspuns:

Stai baiete linistitlaughing Este ok. Toate la timpul lor. Nu este nimic gresit in a dori ceva mai mult. Te respect pentru asta, sincerlaughing

| eu1234512345 a răspuns:

Nu conteaza ce fac ceilalti, mai ales aia care si-o trag, aia sunt cei mai prosti. Stiu ca e cam frustant. Poti sa rogi un prieten sa iti dea o provocare cand jucati adevar sau provocare si poate iese cv! Bafta happy!

| Vuitton3 a răspuns:

Stai linistit. Nu e ceva de rau, cand o sa fi pregatit atunci o sa faci si pasul asta. Un prieten de-al meu s-a sarutat pentru prima oara la 17 ani si nu a patit nimic. Succes.

| Sa99 a răspuns:

Stai calm! happy Toate vin la timpul lor.