| DiaAndra a întrebat:

Hei! Deci...vi se pare ciudat ca am 14 ani si inca nu am avut primul sarut, nici macar pupic.Intreb pentru ca prietenilor mei li se pare ciudat si ma tot intreaba de ce nu m-am sarutat inca.De un timp imi place de un baiat si m-am gandit cum ar fi primul meu sarut cu el laughing dar nu stiu daca ma place sad intr-o zi mi -a spus ca ii sunt draga dar asta m-a cam dezamagit... oare ce inseamna "draga" pentru el? laughing Stiu stiu, cam multe intrebari dar astept raspunsurile voastre :*

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Nu te simti prost fiindca nu merita.Nu toata lumea are primul sarut la 14 ani.De exemplu se pare ca tu astepti sa fie special asa ca nu iti fa griji si draga se refera ca ii esti simpatica.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Eu am avut la 18 unde te grabesti