| TechnoCocktail a întrebat:

OK deci am o intrebare de curand mi-am cunoscut colegii si o fata, in timpul orelor se uita la mine, in mesaje imi tot scrie tbx si pup, cand trece pe langa mine ma ciupe. ce inseamna asta ma place sau nu?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, cred ca te place. Daca si tu o placi, bine ar fi sa vorbesti cu ea despre asta. happy

| BlancaFantasma a răspuns:

TE place vezi bine! daca si tu o place go on! daca nu las`o in pace nu te juca cu sentimentele eihappy

| Marghioalaa a răspuns:

Inseamna ca vrea chestia aia din pantaloni de la tinehee hee

| Alec a răspuns:

Parerea mea e ca te place, si ady, e normal sa fie gest copilaresc doar abia a intrat la liceu. Eu zic sa actionezi!

| ady080510 a răspuns:

Daca srie ca tbx si te pup inseamna ca e topita dupa tine desi e putin copilaresc acest mesaj...in fine abordeaz-o si vorbestei cu sinceritate daca o placi si tu. succes!