| anonim_4396 a întrebat:

Baiatul de care imi place se uita mereu in timpul orelor la mine si zambeste. oare ma place?

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

Eu cred ca da.simte ceva pentru tine.dar totusi nu poti fi sigura ca asta ar putea fi doar un gest de prietenie.dar eu zic sa intrii in vb cu el, sa incerci sa-i devi prietena happy.vb pe mess.la tel.si poate cu timpul iti va zice ca te placehappy.
Bafta!happy

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inseamna ca te abordeaza tacit. Noi nu putem decat sa presupunem. Daca doresti sa ai parte de un raspuns cert, eu zic sa-l intrebi direct pe el.

| pinkflower a răspuns:

Ca sa te placa un baiat nu este indeajuns doar sa iti zambeasca, trebuie sa iti faca complimente, sa te salute oricand te vede sau sa vb ceva cu tine.

Sau da, poate fi un inceput de-a te placea ...de acum sa fi pregatita pentru ca la baiatul acesta intr-adevar ii place de tine o sa flirteze cu tine, poate fi un inceput dea te placea. Fi pregatita.

| ionyionelutza a răspuns:

Oau ce coincidenta da cred ca iai captat atentia dar ai grija sa nu fie doar o vrajeala sh sa stii ca eu doar presupun nu pot stii sg

Răspuns utilizator avertizat
| byanca_5508 a răspuns:

Poate dar acum nu stiu sa iti dau un raspuns concret.Dar eu daca as fi in locul tau l-as intreba