| OxiiLondon a întrebat:

pai imi place de un baiat, dar este mai mic decat mine cu 2 ani. Nu stiu, ar trebui sa-i spun ca-l plac sau s-o las balta? thinking

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Logic ca trebuie sa stie si baiatul, nu?laughing Adica asa mi se pare corect thinking
Apropo, ai grija cu "piticii"astia, nu prea stiu ce e aia "dragoste"laughing deci, ai grija sa nu il sperii
P.S :Iti spun din experientahee hee

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pai de ce sa nu-i zici? Ce te-ar impiedica?

| Sashavalentine a răspuns:

Spune-i.

| tudi20 a răspuns:

Buna! Eu plac o fata si ea ma place pe mine deci suntem iubiti! eu am cucerito cu un cantec de chitara, i-am zambit, am ajutat-o si tot felul
REGULA:sa nu te dai batut/a niciodata pentru ca viata stie sa te minta