| sweetkidd a întrebat:

Hey TPU:*

Plac un >baiat:" dar el este cu mult mai scund decat minelaughing

Ce ar trebui sa fac?happysa o las baltahappy?[funda]

scuzati categoria:*

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Daca il placi de ce sa-l lasi? Banuiesc ca aveti si o varsta frageda, intr-un an se poate inalta de nu-i mai ajungi nici cu scarita la gura laughing Mai cunosc cupluri de genul si sunt foarte simpatici, nu stiu de unde ideea ca baiatul trebuie sa fie mai inalt decat fata, astea-s conceptii stupide. Treci la atac daca-l placi cu adevarat, iar daca "inaltimea" lui nu te lasa, inseamna ca pui mai mult accept pe fizic (ceea ce e si normal la varsta voastra) dar cum ziceam intr-un an te poate intrece garantat big grin

Pupici si Bafta!

Speam sa ne tii la curent cu tot tongue