| ShhowTime a întrebat:

Patesti ceva daca te masturbezi?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca esti prins in flagrant, atunci da big grin

| Hpzox a răspuns:

Nu patesti nimica. Stai calm-calma.

| IsBlacks a răspuns:

Nu patesti nimic. din potriva eu stiu ca e sanatoslaughing funda?

| Azµre a răspuns:

În exces va deveni o rutină din rutină devii onanist, și greu mai scapi de viciu acesta.

| selysol a răspuns:

Da iti pica jos.

| MetalForever a răspuns:

Ma,te excita, eu am inceput sa ma masturbez la 9 ani la sutiene iti dai seama...Ee super tare la orgasm sa vezi cand ejaculezi ii tarewinking

| Alishia a răspuns:

DA! ai sa mori, nu patesti nimic, te mai relaxezi si e si sanatos...happy asa stiam

| Ozdogan a răspuns:

Nu! Nu patesti nimic.Stai linistit/a.

| Optik a răspuns:

Nu patesti nimic si in plus cum au zis si ceilalti e sanatos pentru organism! asa ca dai si ciufuleste barzoiu, dar nu in exces!

| StarSGirL a răspuns:

Haiii mai cum sa patesti ceva? Nu patesti nimic. Este buna pentru sanatate. Informeaza-te:;) http://www.csid.ro/sex/masturbarea-face-bine-la-sanatate-4989308/