| speack20 a întrebat:

Pe cine sa ma cred? Am pus o intrebare daca e bine sa ma masturbez si 70% din raspunsuri erau cam asa: (Ai probleme psihice, ai probleme grave la cap ) Adica pun si eu o intrebare ca omul si incep "mistourile" Sa stiti ca nu ma masturbez mai mult de 2 ori pe saptamana.Va rog frumos daca nu stiti nu va mai bagati si voi asa de dragul de a comunica.Multumesc

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

De doua ori pe saptamana e mai mult decat bine, nu exista riscuri asociate masturbarii daca o faci la frecventa asta. Cine iti spune cu adevarat ca ai probleme e un frustrat caruia ii e rusine sa isi priveasca organele sexuale. Ca fac unii ca mine glume ca iti creste par in palma, e alta treaba, dar tot nu trebuie sa ii dai crezare. Bafta.

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Și tu stai să pui botul la inepțiile pe care le scriu plozii răzgâiați și curcile bete care domină autoritar (demografic vorbind) populația de pe TPU?
Fii serios bă nene și vezi-ți de treaba ta. Masturbarea e cât se poate de normală și practicată pe scară foarte largă.
În altă ordine de idei - sunt toate șansele ca inclusiv cei care o ard „cre(ș)tinește" și care critică s-o facă la aceeași frecvență sau chiar mai des.

Hai salut.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

O data pe saptamana e foarte bine, nu baga in seama cu totii ne masturbam

| Felys a răspuns:

Aia care ti-au spus ca ai probleme psihice ma tem ca ei au probleme de erectie,stai linistit,toti barbatii normali fac asta, si nu vad nimic rau in asa ceva, poate fi si zilnic, e chiar mai bine, cand vei avea o iubita ii vei demonstra ce bun esti tu

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Prietene,e unul dintre cele mai normale lucruri pe care le face un baiat-barbat-.Cei care spun altceva s-au nascut asistati de o moasa beata, care le-a taiat,, putica,, in loc sa le taie cordonul ombilical.Pana si fetele inteleg firescul acestei,, actiuni,,.Sa le multumim! Iar tu sa fi multumit ca esti un tanar sanatos si normal. Daca tu ai probleme cu capul, inseamna ca am si eu si inca 99, 9% din barbatii planetei.Mai sunt 0, 01% care sunt ciungi ori a fost moasa beata.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ai dreptate. Da uitete si tu ai pus intrebarea si prostu asta deja a zis ca ai probleme cu capu. Unii sunt chiar prosti.

| RetardedRacoons a răspuns:

Frate daca te masturbezi iti creste par in palma si vor rade toti de tine, pe de cealalta parte iarna ar servi ca o manusa excelenta si ai scapa de niste cheltuieli.

| ZaRa007 a răspuns:

Varule doar de 2 ori dai varule de cateva ori pe zilaughing creaza un vortex in palmalaughing

| Ells a răspuns:

A vrea sa iti cunosti propriul corp si propriile placeri personale nu inseamna ca ai probleme cu capul. Fiecare doreste sa stie cum sa isi exploateze corpul asa incat sa se bucure de el intotdeauna, mentalitatea umana a ramas in urma rau cu evolutia si educatia sexuala, masturbarea nu e nimic de care sa te rusinezi si cu atat mai putin nu te imbolnaveste..insa atata timp cat nu devii dependent de ea asta e singura boala pe care o poate creea.

| Mihalache_Gigi_1996 a răspuns:

Esti maricon rolling on the floor

| speack20 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! sincer daca as putea vas da la toti un milion de Fundite! Va multumesc din tot sufletul