| Agenta000 a întrebat:

Am o intrebare pe care mi-o pun de mult timp! Cum fac lezbienele stiti voi ce ( uitati-va la categorie )? Si inca una : Ele au probleme psihice?

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Nu cunosc.
Nu au probleme, se simt mult mai atrase de sexul asemănător pentru că fie le-ar înțelege mult mai bine fie au o desconsiderare față de bărbați legat de comportamentul și chiar înfățișarea lor..Asta e doar o opinie, un răspuns mai bun l-ai primi de la o lesbiană

7 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Foarte simplu.
Ești curioasă? Uită-te la filme cu lesbiene.
Nu, nu au.

| corbulalbrosu a răspuns:

Orientarea sexuala a fiecarui individ este de natura genetica fiind inscrisa in genele sale din momentul conceperii, face parte din ADN-ul lor. NU, in nici un caz orientarea sexuala nu de datoreaza unor probleme psihice, sunt pesoane exact ca restul populatiei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Oare ce te-a intrigat in comportamentul lesbienelor? Ceea ce fac ele se numeste petting sau masturbare deoarece ele nu pot face sex real nefiind dotate cu "madularul" necesar. Iar in cazul in care se folosesc de un penis artificial ceea ce rezulta poate fi numit in cel mai bun caz un "sex surogat" dar care intr-adevar le poate extazia si sa le provoace orgasmul mult dorit. Deci in concluzie nimic deosebit.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce intrebari tulburatoare!

| DumnezeuTatal a răspuns:

N-a inceput inca violetta?

| Agenta000 explică (pentru DumnezeuTatal):

Raule!

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Agenta000):

Multumesc. :*