| STEFANXxX a întrebat:

Pe mine m-a lepadat prietena mea.Deja de 2 luni sunt liber, dar tot odata si singur. Iar acum vreau sa imi caut prietena, spuneti-mi de unde sa incep va roooog! funda!

1 răspuns:
| ElementX a răspuns:

Parerea mea e ca daca vrei o aventura o gasesti in cluburi, baruri, pe mess sau facebook. Daca vrei atat de repede le poti combina usor pe alea mai usuratice, insa sfatul meu e sa astepti. Daca vrei dragoste adevarata las-o pe ea sa te caute. Nici nu stii de cine ai sa te indragostesti, iar tu esti cu cineva pentru care nu simti nimic in afara de atractie fizica si fata de care ai anumite obligatii. Nu e un loc anume unde sa gasesti dragostea. Ea e pretutindeni, numai trebuie sa stii cine e!