| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Ofer funda!

Imi place de 4-5 luni de un baiat. E foarte frumos si cam sufar dupa el, pentru ca sunt doar indragostita si nu pot sa avansez pana nu stiu sigur ca ma place...

Dar am putut considera cateva aspecte dovezi, ca m-ar place : Ma apara, se uita tot timpul la mine, vorbeste frumos cu mine, odata si-a cerut scuze ca un baiat l-a impins spre mine... sta tot timpul in preajma mea etc.

Dar tot nu stiu sigur daca ma place si eu vreau sa fiu cu el...

AS VREA SA MA AJUTATI! Sa imi spuneti daca astea sunt indeajunse ca sa stiusigur ca ma place si CUM SA FAC SA FIU CU EL!winking Va roooog!

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Discută cu el și dacă e timid în preajma ta, i se dilata pupilele și râde la glumele tale înseamnă că sunt șanse să te placă.
Pa, pa.

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru τττ):

Buna! Nu stiam asta cu pupilele. O sa incerc. happy Multumesc!
Pa-pa happywinking!

| τττ a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

Cu multă plăcere! Mulțumesc și eu de fundă!

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru τττ):

N-ai pentru ce... M-a impresionat aia cu pupilele happywinking!

6 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Sunt destule dovezi ca te place, dar daca nu vorbiti, nu ai de unde stii. happy INcepe tu prin a-l saluta in fiecare zi si intra asa in vorba cu el. Vezi cum se simte si el in preajma ta, cum reactioneaza la ceea ce spui happy Iti urez multa bafta! Sa fiti impreuna!

| ÎngerulThawMic16 a răspuns (pentru Moncherie):

Multumesc mult, Moncherie happy :*!

| Moncherie a răspuns (pentru ÎngerulThawMic16):

Cu bucurie happy