| mgtow a întrebat:

Buna sunt nou pe acest site vreau sa stiu dc nu ma place nimeni? Imi caut jumatatea de luni intregi si nimeni nu vrea sa fie cu mine oare destinul e sa fiu singur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut cine stie poate cineva o sa-ti iasa in cale si n-o sa mai scapi de ea niciodata baftawinking

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Hello, asta nu e site de matrimoniale.
Eu, si restul, nu intram aici pentru a ne gasi jumatatea, ci ca sa incercam sa ajutam pe altii!

| shtephie a răspuns:

Atunci cand te vei astepta cel mai putin va aparea iubireawinking
Fii optimistwinking
happy

| Dan a răspuns:

Mai cauta si pe net, pe strada, poate ai noroc si nu vei mai ramane singur cuc. Noroc!

| GdX a răspuns:

Cati ani ai copilasule?laughing eu am 21 si inca nu ma grabesc sa imi caut jumatatealaughing cred ca tu suferi nu? Da tu nu sti ca atunci cand cauti nu gasesti? Lasa ca vine de la sine, o sa te trezesti cand nici nu te astepti ce atata graba.auzi la tine.

| cristina a răspuns:

Buna
fi sigur ca nu dar mai bine singur ca tine decat sa stai sa suferi ca mine
stai linstit va aparea si soarele pe strada ta nu il grabi
poate ii pregateste vreo surprizatongue
succes in a-ti gasi jumatateatongue
funda?

| candycarrie a răspuns:

Luni de zile? Unora le ia zeci de ani sa isi gaseasca jumatatea.stii cum se zice "ce e al tau e pus deoparte" happy degeaba cauti, iubirea apare fara sa o cauti. spui ca nimeni nu vrea sa fie cu tine, spune'mi te rog ca nu incerci sa combini orice fata, deoarece cu cat esti mai deschis si mai evident ca vreai sa ai prietena cu atat vei fi respins mai tare.Incearca sa pari putin mai retinut si mai indiferent, nu trebuie sa stie nimeni ca tu chiar iti cauti jumatatea.

| So Good a răspuns:

Nu, stai linistit nu ai sa ajungi singur cu o pisicawinking si o papusa de caucic/ sau lemn

Dragostea, sau prechea :X vine ea la tine numai ca trebuie sa o astepti nu mai gandi negativistwinking si eu gandeam la fel si uite ca nu mai asteptwinking succes!

| MichaelJJackson a răspuns:

Gandeste pozitiv, intr-o zi iubirea ta va veni, pana atunci ai rabdare, mai bine sa fi cu cineva in care ai incredere decat cu cineva care sa iti raneasca inima

| Andrada_5061 a răspuns:

Daca esti de mai mult timp e pentru ca iti va iesi in cale o fata cu totul si cu totul speciala
winkingB`fta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.lovedigital.ro... sunt oameni draguti, poate ai succes :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti si tu nikul.Eu personal nu prea ma vad in siguranta linga o cobra daramite o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer da laughing