| ItsMe6969 a întrebat:

pentru baieti :va plac fetele perverse? daca da, de ce? daca nu, de ce?! happy

13 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da.sunt deschise nu au prejudecati.fac ce le place si asta spune tot

| motherfuckerstyle a răspuns:

Da,baietilor le plac fetele perverse care stiu sa joace Dur.

| RAY a răspuns:

Ipocritele nu-mi plac, alea cu simtul umorului mai cu tupeu da

| OnuOnulică a răspuns:

Nu prea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau nu, nu poti justifica de ce iti place sau nu-ti place ceva, gusturile nu se discuta! Fiecare cu ce prefera.

| Foxyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca poti justifica, doar sunt alegerile tale constiente. Nu e vorba de un fel de mancare aici sa spui ca nu se discuta gusturile, ci de persoane, e mare diferenta.

| Public22 a răspuns:

Votez cu perversele!

| Rührselig a răspuns:

Frumos trolling.

| SasukeCS2 a răspuns:

Buna!
Sa iti spun mai intai despre mine. Am 19 ani, 1.85, 70 kg, ochi verzi sau albasti (nu imi pot da seama laughing), par negru si tenul deschis. Sunt cuminte de fel si matur. Ma gandesc la viitor, sa imi fac o familie si as prefera sa fac un baiat cu fata iubita cand voi avea 30-35 ani. Nu am avut niciodata vreo relatie cu o fata pentru ca nu am gasit ce voiam (si o sa scriu mai jos ce voiam si inca vreau) desi am avut ocazii. Chiar si cand merg pe strada observ ca atrag destule fete, dar nu ma bag in seama cu ele pentru ca nu le cunosc.

Acum sa iti raspund la intrebare.
Depinde in ce fel perversa:
1) Daca te referi la perversa in sensul de tradatoare, raspunsul meu este nu.
2) Perversa in sensul ca ii place sexul, raspunsul: perversa doar cu mine, da.
Sunt virgin si mi-ar place ca si ea sa fie. Daca a vrut ceva serios si a fost pacalit de baiat ca sa o faca cu el si dupa a parasit-o (singurul scop al individului fiind sexul), atunci o inteleg.
Daca este o fata careia ii place sexul si a avut multe aventuri (MULTE) si a facut sex ca o catea (adica fara sentimente) nu mi-ar placea acest gen de fete. De ce? Pentru ca pot fi purtatoare de boli, sansa sa ma insele e foarte mare.
Nu am facut sex dar sigur mi-ar place sa fac, mai ales cu o fata care ar fi doar a mea si este perversa (doar cu mine).
Deci:
- Perversa care face sex doar cu mine: Da.
- Perversa care: a fost si/sau inca este curva, tarfa, usuratica, "meseriasa", aventuroasa, zburatoare ("dintr-o floare in alta"), care isi schiba partenerii ca pe haine, experta care isi numara anii de experienta in sex (si are mult de numarat) sau cum vrei sa ii spui tu: Nu.

| Korb a răspuns:

Nu chiar perverse, mai bine spus obraznice...sunt mai increzatoare in fortele proprii, imi plac "femeile" puternice cu tarie de caracterlaughing

| robertp1 a răspuns:

Perverse pentru ca imi plac, sunt mai sexy

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Hai ca aici o dam in bara toti e o alegere a ta dar pentru unii e un vis cu perverse eu insa as vota nu cu perversele ci cu obraznicele sau jucausele deoarece cand n-ai chef de ceva ele te bine dispun din propria experienta. Bafta

| maria4545 a răspuns:

Fata pervers = fata desteapta