| anonim_4396 a întrebat:

Baietilor le plac fetele perverse? Multumesc!

22 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Tu ai 12-13 ani? vrei sa participi la 16 and pregnant de pe mtv si nu stii cum sa ajungi acolo?

| Sociopat a răspuns:

Personal,consider fetele perverse niste tarfe.

| RAY a răspuns:

La cat de inculta e Romania cred ca da, de fapt am observat ca multor fete le plac baieti care injura, au limbaj de isi faci cruci in casa, se dau mari smecheri nu ca ar avea ceva in fine nu-i judec, mie nu-mi plac fetele perverse poate alea care glumesc dar nu ipocritele

| JohnnyBi a răspuns (pentru RAY):

Dap, si la capitolul incult poti intra si tu, daca vorbim despre agramati. Invata sa folosesti semnele de punctuatie si pluralul cuvintelor.

| RAY a răspuns (pentru JohnnyBi):

Si tu esti un incult pentru restul de 240 de limbii de acord?

| anonim_4396 explică (pentru JohnnyBi):

Asta e una din marile probleme ale României, banii fac din oameni ceea ce ei pe propriile lor puteri nu ar ajunge niciodată. Daca părinții tai au avut bani sa plătească șpăgi, sau restante la infinit pana ai luat examenele, la o facultate pe care în ziua de azi o face oricine care știe măcar sa citească, chiar și silabisit, asta nu înseamnă ca trebuie neapărat sa te umfli în pene ca ai fi mai deștept decât unul ce nu a avut posibilitatea sa urmeze o facultate. Unul care matura străzi poate fi de un milion de ori mai deștept ca tine, și ca mine. Am întâlnit oameni la munca de jos extraordinari, cu o vasta cultura generala și un pachet incredibil de cunostinte.
Eu am mai văzut câteva răspunsuri pe aici a lui RAY23TM, și sincer, chiar dacă a mai făcut greșeli de tastare, gramaticale din cauza grabei (toți greșim), nu mi s-a părut a fi un om incult sau prost, în schimb tu ești clar un parvenit.
P.S. Eu sunt inginer geodez.
Si acum un răspuns pentru Mirunaa2001, clar nu.

| JohnnyBi a răspuns (pentru anonim_4396):

Intre a tasta gresit si a fi agramat este o diferenta. eu in facultate am avut 4 restante, in 4 ani, din care 3 in ultimul an. mie imi place sa invat, si cu riscul de a fi un grammar nazi iti zic: Romania este plina de agramati, si cel mai trist este ca multi sunt tineri. Parintii se plang de profesori, cand elevii stau pe FB la ore si rezolva problemele de la tema pe TPU. nu ma intereseaza ce sfaturi, sau cat de corecte le da RAY23 asta, ma intereseaza faptul ca le scrie ca un agramat.
pe alta topica de idei, sefa de promotie din anul meu facea mai multe dezacorduri decat EBA la TV, inclusiv discursul ei scris cu multi I, pentru ca a fiiii, ministriii, colegiiii este tare simpatic cand au mai multi i. si era sefa de promotie a universitatii, facultate de drept! eu macar daca stiu ca nu sunt sigur asupra unui cuvant, il caut pe dex google, ca mai bine par prost cautand, decat sa o demonstrez scriind prost in final

| RAY a răspuns:

Deci tu vrei sa stai la birou si sa cada banii din cer? ce rau e sa muncesti si acolo? deci sa stai acasa mai bine muncesti oriunde in Germania e o onoare sa muncesti si acolo, pentru ca munca e respectata dar tu cum habar nu ai de munca

| JohnnyBi a răspuns (pentru RAY):

Domnule "nu stiu limba romana" si "muncesc la buzunarele nemtilor" eu sunt avocat stagiar din noiembrie anul trecut. Vezi-ti de munca ta in Germania si ia o carte de limba romana cu tine ca te bate. Si da, stau la un birou, dar banii ii muncesc cu mintea, nu cu mana

| cristi202 a răspuns (pentru JohnnyBi):

La ce limbaj ai, nu as crede ca esti avocat stagiar. Oricum, cu limbajul si comportamentul tau fata de RAY23TM, chiar de ar fi muncitor la Rosal (desi nu e, nivelul lui e net superior celor de acolo), te situezi sub nivelul lui.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu la toți băieți le plac fetele perverse.

| Danysan a răspuns:

Baietilor le plac fete Normale, Romantice care sa stie Iubeasca, dar pe langa asta toti vor ca langa ei in pat fata sa renunte la orice inhibitie.Cine nu e de accord sa ma contrazica.

| anonim_4396 explică (pentru Danysan):

Te contrazis totusi sunt de acord... Ciudaaaaat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne... eu sunt o fata cu scoala da? Si nu inteleg de ce voi imi tineti teorii despre bani si viata cand eu am intrebat cu totul altceva, sunteti incredibili, sa imi spuneti si mie ce greseala am facut in intrebarea aceasta pentru ca eu o vad perfect corecta. bye!

| Madayna a răspuns:

Unora le place, altora nu. Depinde de ce isi doreste baiatul sa aiba langa el.

| sensualus a răspuns:

Depinde, nu chiar de alea domina. cum va esti o perversa finutzahappy

| Said16 a răspuns:

DA
e simplu, cui nu-i place o perversa?!
ray23tm poponar oh go on

| Soldier92 a răspuns:

Da! si fetelor le plac baietii perversiwinking

| PentruCaAutomobile a răspuns:

Ai de **** mea! Alta proasta pe internet! Cand vezi tu unu' ca injura de dimineata pana seara si vorbeste numa de p*z*e ala sa stii ca vrea una ca tine, de fapt incearca sa evoluezi in c**va ca o sa sara astia la tine ca soarecii la cascaval in desenele animate la care cred ca te uiti tu ca n-ai mai mult de 10 ani. Apropo, o sa gasesti multi de astia ca traim in ro.

| nonameXD121314 a răspuns:

Fi atenta...baietilor le plac fetela care i iubesc cu adevarat dar daca ai fi si putin perversa...vezi sa nu exagerezi ar fi perfect

| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Unora le plac altora nu...

| 1ionut17 a răspuns:

Clar,Nu! daca e ceva in gluma poate...in rest nu.