| Badic_Madalina_1990 a întrebat:

(pentru fete)am 10 ani si de o luna nu mi-a venit mestruatia.nu am facut ceva ca va puteti gandi dar in excursie la munte am dormit cu un coleg si cu inca 2 fete s-orr fi intamplat cv?

Răspuns Câştigător
| euanonim16 a răspuns:

Nu-i nimic daca nu ti-a venit...m-i s-a intamplat si mie cam pe la 13-14 ani. Mie nu mi-a venit 3 luni la rand.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că deja ai?
Sunt dereglări hormonale.
Pa, pa.

| IsabelaIssa a răspuns:

Ai dormit cu un baiat si doua fete si daca s-a intamplat ceva? In somn sau cum? Ce vrei sa intrebi cu asta ca am ramas. nedumerita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti au furat aia prin somn menstruatia.

| GoBackInFuture a răspuns:

Esti gravida straight face.

| Loreen777 a răspuns:

Nu e absolut nicio problema daca nu ti-a venit.Asa e in primi ani de la inceperea menstruatieihappy

| Jicuţ_Fata_Lu_1998 a răspuns:

Nu te speria daca nu ti-a venit. Este normal la varsta ta... asa o sa tii se intample pana la 2-3 ani de menstruatie. Deci stai linistita big grin