| CinevaOarecareNuConteazaCine a întrebat:

Pot avea o relatie cu o fata din Suedia dar e in misiune aici. E din secta mormonii.
E aici in misiune. Dau funda. ajutati-ma va rog

8 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Draga Daniel, poti avea o relatie cu cine vrei tu, fara sa ne intrebi pe noi, insa trebuie sa vorbesti deschis cu persoana respectiva, daca este de alta secta. Fiecare religie are lucrurile ei si unele ne diferentiaza semnificativ, acum sau mai tarziu. Treaba cu "e in misiune aici" are si asta o importanta fiindca misiunea se va termina si va merge inapoi in Suedia, insa si treaba asta trebuie discutata. Sunt oameni care vin in viata noastra si apoi pleaca sau, din contra, raman pentru totdeauna. Te sfatuiesc sa vorbiti deschis tot ce va intereseaza. Numai bine!

| CinevaOarecareNuConteazaCine explică (pentru Caro34):

Nu vreau o relatie lunga. Macar 2 luni sa fie. Sa o bag in pat mai exact.

| MateiT a răspuns:

Da mai multe detalii ca nu e prea nult de spus
Poti..normal ca poti
Vrei?
Du-te la ea in Sudeia daca o iubesti foarte mult

| CinevaOarecareNuConteazaCine explică (pentru MateiT):

Nu ma-i inteles, ea e aici in misiune

| CinevaOarecareNuConteazaCine explică (pentru MateiT):

Nu o vreau pe mult timp, vreau sa o bag in pat mai exact

| Camuflaj2017qp a răspuns:

Poti avea si 2 relatii cu ea, nu doar una.

| CinevaOarecareNuConteazaCine explică (pentru Camuflaj2017qp):

Okey, tu esti nabu ala de Camuflaj de pe Samp

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru CinevaOarecareNuConteazaCine):

Surpriza, nu am jucat niciodata "Samp".