| MixRemix a întrebat:

Ce sunt mormonii si ce fac ei?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

"Ce fac ei? si cum sunt? am auzit de curand de aceasta religie.Cand cineva m-a invitat la cursuri de engleza gratuite si ei sunt de aceasta religie"

Nu te imbata cu apa rece, nu e gratuit, ca nu costa bani, ok, dar prin aceste "gratuitati" incearca sa-si faca noi adepti, incearca sa te atraga in secta lor, ca pana la urma asta sunt o secta, si au si unele apucaturi mai ciudate, mai ales legate de femei..asa ca...stay away!
Daca nu platesti nimic acum, ai "sansa" sa platesti inzecit toata viata daca te pacalesc sa li te alaturi, numai ca tu nu-ti vei mai putea da seama fiind indoctrinata de ei.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/06jF1EG8o-Q

...în principiu, mormonii sunt oameni şi fac ce fac.

| Archangells a răspuns:

Ce sa-ti spun ca sunt mormonii?
ce fac ei si cum traiesc
cred ca-i gadila hormonii
calea dreapta-o cam feresc
ia-le Doamne neuronii
pana nu ne cucereschee hee

sunt de aia ce ii gadila hormonii la cap sa creada si sa faca nimic important pentru umanitatelaughing

| HowdidIgethere a răspuns:

Se spune ca barbatii muncesc mult la ei.

| MixRemix explică (pentru HowdidIgethere):

Ce fac ei? si cum sunt? am auzit de curand de aceasta religie.Cand cineva m-a invitat la cursuri de engleza gratuite si ei sunt de aceasta religie

| Holiday a răspuns (pentru MixRemix):

"Ce fac ei? si cum sunt? am auzit de curand de aceasta religie.Cand cineva m-a invitat la cursuri de engleza gratuite si ei sunt de aceasta religie"

Nu te imbata cu apa rece, nu e gratuit, ca nu costa bani, ok, dar prin aceste "gratuitati" incearca sa-si faca noi adepti, incearca sa te atraga in secta lor, ca pana la urma asta sunt o secta, si au si unele apucaturi mai ciudate, mai ales legate de femei..asa ca...stay away!
Daca nu platesti nimic acum, ai "sansa" sa platesti inzecit toata viata daca te pacalesc sa li te alaturi, numai ca tu nu-ti vei mai putea da seama fiind indoctrinata de ei.

| angus35 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intri pe site-ul lor si sa vezi direct de la sursa ce fac ei:
http://www.mormonii.ro/