| Fara7390 a întrebat:

Poti provoca orgasm unei fete cu un penis de 12-13 cm si circumferinta de 8-10? Va simti fata ceva cand intra penisul in vagin sau nu va simti nimic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal se poate oferi un sex acceptabil si provoca si un orgasm cu ajutorul penisului amintit in aceasta intrebare. Femeile pot ajunge la orgasm fara ca vaginul lor sa fie penetrat, acest lucru fiind un fapt concret in cazul lesbienelor careisi provoaca placere, satisfactie in mod reciproc fara sa se foloseasca de nici un fel de obiecte sau jucarii sexuale speciale. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, poti provoca un orgasm de neuitat.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Bineînțeles ca va simți, dar nu depinde numai mărimea. Totuși, ea poate produce suta la suta orgasm. Seara faina sa ai!

| MichaelFGDHR253665 a răspuns:

Cu limba daca stii cum sa faci