| porto89 a întrebat:

revin:de ce iubita mea dupa ce ajunge la orgasm nu mai are chef deloc zicand ca nu mai poate si o ustura f rau? mentionez ca o partida de amor dureaza in medie 40-60 min dar indiferent daca dureaza 10 min 30 sau 60 dupa aceea nu mai poate deloc.mai mentionez ca are 18 ani eu 22 suntem impreuna de 2 ani si cam atat.astept rasp, mersi mult

Răspuns Câştigător
| Lulu1987 a răspuns:

Depinde.poti sa rezisti si 5 min si o ora happy e posibil dupa ce are orgasm.sa nu mai aibe chef si tie sa ti spuna ca nu mai poate si o ustura happye si asta o posibilitate sa stii! o fi obosita.motivele sunt multe!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca nu mai are chef, e logic, tocmai ai satisfacut-o.Mai las-o putin si incalzeste-o din nou, fa-o iar sa vrea.Ca o ustura? Te freci prea tare de ea, o ranesti, fii mai finuts.

| porto89 explică:

rolling on the floor bati undeva spre caterinca sa inteleg ideea e ca eu sunt cat se poate de serios si ma doare faptul ca dupa ce are orgasm stiu ca gata nu se mai intampla nimic.

| porto89 explică:

Lulu? frate? da cine dracul rezista 40 50 min? eu nu mi dau drumu odata sau max de 2 si apoi continui? eu dc pot?

| porto89 explică:

Din sute de ori in care am facut-o pana acum in 2 ani jumate de relatzie obosita mereu sa nu mai aiba chef mereu? nu e o scuzesad

| porto89 explică:

Deea...daca iubitul tau te foote 7 minute isi da drumu bnintzeles in servetzel si apoi iti zice hai acasa nu inteleg ce ai cu mine de cee sti asa mirata.am zis ca in medie 40-60 min.nu o ora de fiecare data.pacat voi inca ati ramas cu sechele de la intrebarile pustilor astia dupa aici.

| porto89 explică:

Bravo! bravo! deea esti o adevarat fata de cartier. nici nu ma mai contrazic cu tine.esti cea mai desteapta fata.si cea mai expermimentata.nu ma ridic eu un incepator la nivelul tau.te pup mersi pentru ajutor deea

| maya_1225 a răspuns:

Ba ma lasi, adica u vrei sa spui ca la tine prima partida de sex dureaza 60 de min.lasa-ne bai nenelaughing

| Lulu1987 a răspuns:

Tu dupa ce iti dai drumu' mai ai chef de sex? pe bune! nu-ti vine s-o gonesti acasa? laughing

| axaal20 a răspuns:

Poate ca e anemica?
cu usturimea nu stiu ce sa/ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai cauti una care poate doar 60 de ore la primul nr.E cam putin si atit dar e un inceput.